Menu

24 Farklı Kılıç Modu MCPE Minecraft

Weapon Case Loot mod, Minecraft’a 24 yeni kılıç ekliyor. Yeni silahları hazırlamanın bir yolu yoktur ancak çetelerin öldürülmesi sırasında bazen bir Silah Örneği öğesi bırakılır ve yeni bir kılıç almak için bu öğeyi kullanabilirsiniz. Minecraft’ta bir sürü yeni silah deneyimlemek için bir yol arıyorsanız gerçekten harika. Bunun yalnızca Android cihazlar için kullanılabilen bir mod olduğunu unutmayın.

Oluşturan: Wartave , Twitter Hesabı

Yeni kılıçları nasıl elde edersiniz?
Yeni silahları almak için iki farklı yol var.

Hayatta kalma modunda yapmak isterseniz, bunlardan biri Silah Kılıfı maddesi düşene kadar mobların öldürülmesi gerekir. İçindeki eşyayı elinizde tutun ve başlatmak için loot düğmesine basın . Rasgele seçilmiş bir silah seçmek için öğeyi tekrar kullanın.

Diğer seçenek, kılıçları yaratıcı modda elde etmektir. “Kılıç” aramak için Ara sekmesini kullanın ve orada listelenen yeni kılıçların hepsini bulacaksınız.

Bazı silahların özel yetkileri var. Bu gücü, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi sağ alt köşedeki düğmeye basarak veya basılı tutarak etkinleştirebilirsiniz.

Elbette geniş bir yelpazede farklı kılıçlar (toplamda 24) var ve bunlardan üçünün özel güçleri var. Geri kalanlar sadece saldırı hasarlarında değişiklik yaptı. ve hepsinin farklı güçleri var ve saldırı hasarı.

Kurulum için lütfen aşağıdaki videoyu izleyin

Video İnceleme

 

▶ Download/İndir: TIKLA

5 comments

  1. Ekrem Oynuyor dedi ki:

    Çok güzel bir mod abi, teşekkür ederim.

  2. mehmet dedi ki:

    abi adamın dibisin ❤ ‍

  3. Abi neden acilmiyo

  4. Aslihan Kaval dedi ki:

    Retwer

Bir Cevap Yazın

En Popüler Video

Minecraft PE - Salıncak Nasıl Yapılır?

Youtube Kanal Şarkımız

Ersin Çakı Türkçe Rap Şarkısı