Menu

Mini World: Block Art Türkçe İndir

Mini World oyunu aslında bir Minecraft klonudur. Tıpkı Minecraft oyununda da olduğu gibi hayatta kalma ve yaratıcı modlarında dünyalarınızda eğlenceli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Minecraft oyununda olmayan veya olmasını istediğimiz tüm özellikler Mini World: Block Art oyununda toplanmış bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Mini World: Block Art oyunu artık Türkçe. Bu muhteşem oyunu kendi ana dilimizde kullanmak ve oynamak şimdi daha eğlenceli. Üstelik oluşturduğumuz veya oluşturacağımız içerikleri daha kolay anlayabiliyor ve hızlı bir şekilde diğer oyuncular ile etkileşime geçebiliyoruz.

Oyunun Türkçe indirme dosyaları aşağıda verilmiştir. Kurulumunu ise aşağıdaki videoda anlattım. Lütfen videoyu izlemeden indirmeyiniz ve kuruluma başlamayınız.

Video İnceleme

 

İndirmeden Önce Not: Aşağıda verdiğim iki farklı linkten iki farklı dosyayı da indirmek zorundasınız. Kurulum için lütfen yukarıdaki videoyu izleyin.

▶ Download/APK: TIKLA

▶ Download/OBB: TIKLA

3 comments

 1. İlk dedi ki:

  Ilk , anlatmaya gerek yok görüyorsunuz :=D

 2. 2ci yorum dedi ki:

  İkiikinci yorum kalbimi isterim anlatmaya geremk yok
  ,☺

 3. Haktan dedi ki:

  Abi ben mcpe oynarken senin modlarını kullanıyor dum ama şimdi yeni bir yer açıyorum Minecraft durdu diyo napmam lazım abi

Bir Cevap Yazın

En Popüler Video

Minecraft PE - Salıncak Nasıl Yapılır?

Youtube Kanal Şarkımız

Ersin Çakı Türkçe Rap Şarkısı