Menu

Off The Road

Yeni açık dünya off-road sürüş simülatörü burada! Yoldan çıkmanın zamanı geldi! Android ve iOS cihazlarınız için yükleyebileceğiniz ve yüksek grafiklerde açık bir dünyada hem görev yaparak hem de etrafı keşfederek sürüş deneyimi yaşayabileceksiniz.

Crafting Dead PE Minecraft

Bu addon, “Crafting Dead” adlı Java Edition için modun bir versiyonudur. RedstoneLover, Pat ve Jen’in Java modunu oynatmasını izledikten sonra yaratmaya karar verdi. Eklenti, bir zombi kıyametinden kurtulan insanlar hakkında çok popüler bir TV şovu olan The Walking Dead’i izlediyseniz fark edeceğiniz birkaç unsuru içeriyor. Bazı özellikler Walker ve Runner gibi yeni zombiler ve yeni silahlar içerir. Android, iOS ve Windows 10 cihazlarınız için kolayca yükleyebilirsiniz.

Renkli Butonlar Eklentisi MCPE

Bu eklenti sayesinde Minecraft MCPE oyununuzun butonlarını istediğiniz renge dönüştürebileceksiniz. Standart yeşil görünümden sıkılanlar veya butonları kendi zevklerine göre özelleştirmek isteyenler için ideal bir çözüm olmuş diyebilirim. Android, iOS ve Windows 10 Edition cihazlarınıza kurabilir ve keyfini sürebilirsiniz.

Hello Neighbor Android, iOS İNDİR

Yapımcılığını ünlü tinyBuild firmasının üstlendiği Android için yeni sunulan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz sokak içinde garip seslerin geldiği belalı bir komşunun evine girmek, ona yakalanmadan ev içinde dolaşmak, sakladığı sırları ortaya çıkarmaktır.

ASPHALT 9: Legends

Vitesi yükselterek Asphalt 8: Airborne yaratıcılarının yeni asfalt yarış oyununda dünyanın en hızlı ve en korkusuz sokak yarışı sürücülerine meydan oku ve yeni Asphalt Efsanesi ol.

PUBG Mobile 0.9.0 Güncelleme Yenilikleri

PUBG Mobile oyunu her yeni versiyonda yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Global sürümde henüz versiyonumuz 0.7.0 iken, PUBG Mobile  Çin sürümünde 0.9.0 versiyonu yayınlanmak üzere. Bakalım bu versiyonda bizleri ne gibi yenilikler bekliyor.

The Cursed Neighbor Korku Haritası MCPE

Bu muhtemelen oynayacağınız en rahatsız edici korku haritalarından biridir. Korkunç korkular ve diğer rahatsız edici unsurları içerir, bu yüzden kolayca korkan veya kabus görmekten kaçınmak isteyenlere tavsiye edilmez. Uyarılmıştın! Apartman kompleksinizdeki otoparkta başlayacaksınız ve oradan sadece işler daha da kötüye gidiyor. MCPE Android ve iOS için yükleyebilirsiniz.

Ender Suits ve Wings Skin Pack

Bu cilt paketi, Minecraft’ın en son (beta olmayan) sürümü için çalışır. 5 yeni “Ender Wing Suit” derisini ekler. Bunu giyerek temelde bir çift kanatlı Enderman cyborg gibi görüneceksin. Sıradan Steve veya Alex derilerinden kesinlikle güzel bir yükseltme! Ancak kanatları kullanarak gerçekten uçamazsın (bu kısmı taklit etmediğiniz ve görünmeyen elytra dokuları kullanmıyorsanız ).

Spider-Man Suits Skin Pack

Bu paket en popüler Marvel Spider-Man süper kahramanlarından bazılarını (ve kötüler) Minecraft: Bedrock Edition’a ekler. Ayrıca, Avengers: Infinity War filmindeki Iron Spider karakterine dayanan ekstra kolları olan bir deri (3D model) içerir. Örümcek-Adam, Maskeleyen Peter Parker, 2099, Siyah Takım, Demir Örümcek 3D, Örümcek-Adam Kara, Gelecek Vakfı ve Miles Morales dahil.

Realm Davetiye Linki

Minecraft 1.2.0 güncellemesi ile birlikte yeni Realm özelliği de ortaya çıkmış oldu. Buna göre artık XBox arkadaşınız olsun veya olmasın Realm dünyanıza herkesi davet edebileceksiniz. Paylaşım özelliği sayesinde oluşturacağınız linkleri dilediğiniz kişiyle paylaşma şansına erişin.

Toplam 38 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

En Popüler Video

Haberlere Çıktım - Üzüldüm

Youtube Kanal Şarkımız

Ersin Çakı Türkçe Rap Şarkısı