13. Cuma Android Fan Yapımı APK İNDİR – FRIDAY THE 13TH

Bilgisayar oyuncularının yakından tanıdığı vahşet dolu FRIDAY THE 13TH (13. Cuma) oyunu Android için APK olarak sunuldu. Fan Yapımı bu oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Oyunun PC sürümündeki tanımı;

Friday the 13th, evet… Nam-ı değer, “On Üçüncü Cuma“. Tabii aslında, teknik olarak “Ayın On Üçüne Tekabül Eden Cuma” olsa da tam çevirisi, neyse. Bu konuya pek değinmeyeceğim. Zamanında zibilyon tane filmi çekilmiş bir kurgu olduğunu biliyorsunuzdur. Birçoğunuzun kabus görmesine sebep olmuş da olabilir tabii ki zamanında. Her neyse, hikayenin baş karakteri Jason Voorhees‘i bir de kendi hikayesinde boy gösterirken göreceksiniz. Hazırsanız, karşınızda “Friday the 13th The Game”!

Oyunun tam adı, hemen yukarıda yazdığım gibi: Friday the 13th The Game. Öncelikle, bu, Jason karakterinin oyun platformlarına ilk çıkışı değil. Jason, geçtiğimiz sene çıkan Mortal Kombat X’e sonradan eklenen bir karakterolarak karşımıza çıkmıştı. YouTube’taki şu linke bakarsanız, Jason’ı Mortal Kombat X’te görebilirsiniz.

Esas konuya geri dönmem gerekirse artık; yaklaşık iki hafta önce, oyunun bir oyun içi videosu (hemen aşağıda) yayımlandı. Tabii video kesinlikle ağzımı açık bıraktırttı, diyebilirim. Hem Jason hem de kurban rolündeoynayabileceğiniz Friday the 13th, bu yönüyle kısmen Left4Dead‘i anımsattı. Ama birazcık.

Android İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

12 comments

 1. emirham dedi ki:

  Grafikler daha iyi olabilirdi gta 5 in fan yapimi gibi mesela

 2. Murat dedi ki:

  Abi çok güzel

 3. Semih dedi ki:

  Ersin abi çok güzel en sevdiğim kalan sensin <3

 4. OyuncuDark dedi ki:

  nasıl bu siteyi kurdun

 5. Buğrahan dedi ki:

  Nerden indiriliyor

 6. Eray dedi ki:

  Abi bende tamamen indirildi sonra hata verdi neen biliyonmu

 7. furkan dedi ki:

  güzelmi

 8. Arda dedi ki:

  Çok güzel 10 numara 5 yıldız

 9. Ege dedi ki:

  Beyler online oluyomu

 10. Onurcan dedi ki:

  Nasıl kuruyoruz

 11. Mekekeo2ksi dedi ki:

  KcmdiwjsIJSNDISJJSISJEISJSIAMWKPSPKWKDODJNDJDJDNDJEJDNDJSJNE KFMKDKRKDI DJJDJDJDICJ JDJDJDKDIKDKDK8KDIDJDUDHDJD JDJDJDKDIKDKDK8KDIDJDUDHDJD

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.