Android

60FPS Destekleyen En İyi Android Oyunları

Mobil oyunpazarı gelişmeye devam ederken, aynı hızla Mobil cihazların performansı ve sunduğu özellikler de artış göstermeye devam ediyor. Bu bağlamda 60 FPS destekleyen birçok yapım da kendini ön plana çıkarmayı başarıyor. Çok bilindik oyunları listelemek yerine az biline yüksek kare hızı sunan Android Mobil oyunlarını sizler için listeliyoruz.

Rogue Agents

 

Uncharted oynayanlar bu dinamiklere alışık olmalılar. Yeni Android ve iOS oyunu olan Rogue Agents’de tıpkı Uncharted gibi dinamik ve hızlı kontrollere sahip. Aşağıdaki linkten indirin.

▶ Download/İndir

 

FZ9: Timeshift – Legacy of The Cold War

 

Dikkatlice gözlemleyin, AIM ve BANG alın! Yepyeni bir FPS oyun deneyiminde en şiddetli teröristleri ortadan kaldırın – tek ve tek FZ9: Timeshift. Soğuk Savaş sırasında “FZ9” adlı deneysel serum enjekte edilmiş kayıp bir asker olan Mak’a eşlik edin. Donmuş bir durumda kaldı ve modern savaş dünyasında savaşmak için yeniden canlandırılana kadar uzun bir kış uykusuna düştü.

▶ Download/İndir

 

Sniper Honor: Best 3D Shooting Game

 

Onur için savaş! Keskin nişancı tüfeğini elinize alın ve soğukkanlı kariyeri profesyonel bir suikastçı olarak yaşayın! Sniper Honor en iyi çekim deneyimi ve mükemmel oyun ile gerçek bir hayat oyun çekim. Şehirdeki çetelere karşı savaşın, ya da suç kuvvetlerinin en yüksek lideri, her şey göz açıp kapayıncaya olur! Tamamen ücretsizdir ve bu piyasada oynayabileceğiniz en iyi keskin nişancı atış oyunu!

▶ Download/İndir

 

Rangers of Oblivion

 

Bir zamanlar barış içinde yaşayan bu ülkeye saldıran canavarları avla ve yolsuzluğu ortadan kaldır. Yaklaşan MMORPG Oblivion Rangers’da efsanevi bir canavar avcısı avcısı olun!

▶ Download/İndir

 

Strike Team Online

 

Bu Oyun hala Beta Aşamasında, bu yüzden bir hata bulursanız, lütfen bize e-posta ile ulaşın. Strike Team Online hızlı tempolu Modern Online FPS Oyunu.

▶ Download/İndir

 

Crossfire Legends Las 12 Hours

 

Oyun türlerinden en çok arananlardan biri, oyuncuların diğerlerinden önce kendilerini gösterebilecekleri hayatta kalma oyunu. Ayrıca, CrossFire, CS: GO, OverWatch, PUBG, Warfare, gibi yeni oyunlara başvurmak için önceki deneyimlerinden de yararlanabilirler. onların takım arkadaşları. Bu türün büyük bir hayranı iseniz, o zaman CrossFire: Last 12 Hours oyununu beklemelisiniz – gelecek oyun versiyonu 10 Ocak 2019’da.

▶ Download/İndir

 

The Walking Zombie 2: Zombie shooter

 

Zombi kıyametinden sonraki dünya korkunç bir yer. Sen onun içine doğdun, böylece hayatta kalmak ve birçok zombi, haydut ve tehlikeli patron canavarlara karşı savaşmak zorunda kalacaksın. Önemli hikaye görevlerini ve birçok yan görevi üstlenecek, becerilerinizi ve avantajlarınızı artıracak, ekipman satacak ve satın alacak ve (hayatta kalmadan) hayatta kalanlarla iletişime geçeceksiniz. Android ve iOS platformları için planlanmıştır.

▶ Download/İndir

 

Cyber Hunter

 

Siber Avcı, yeni nesil, rekabetçi bir sanal alan mobil oyunudur. Hayatta kalma, çekim, keşif, beceri ve daha birçok şey dahil, parkour dahil olmak üzere birçok farklı öğeyle doludur! Kısacası, yepyeni bir oyun deneyimi. Oyun, beyin-bilgisayar arayüz teknolojisi son derece gelişmiş hale geldikten ve insan uygarlığının, bu sırada büyük olayların ortaya çıkmaya başladığı evrimsel bir sıçrama yaşadıktan sonra geleceğimizin hikayesini anlatıyor. Adalet, kötülüğe karşı karşıyadır. Eski yeniye karşı duruyor. Muhafazakârlık güçleri radikalizmle çatışıyor.
Bu sanal dünyada, tüm kahramanlarımız ve kahramanlarımız, kuantum küpleri sayesinde kuantum küp enerjisini ihtiyaç duydukları herhangi bir taktik destek cihazına dönüştürme yeteneği sayesinde “süper bir güç” elde ettiler. Optik Kamuflajdan Kuantum Engellere, sizi yaklaşan düşmanlara karşı uyaran bir dedektörden, takım arkadaşlarını iyileştiren tıbbi bir cihaza; bir şey ve her şey sizin tarafınızdan inşa edilebilir ve hepsi bu kadar değil. Stratejinize herhangi bir savaşta en fazla yardımcı olacağını düşündüğünüz becerileri seçebilirsiniz.

▶ Download/İndir

 

Blackshot M Gears

 

Çevrimiçi first-person shooter deneyimi, Black Shot M ile daha da gelişti! Artık mobil cihazınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde aksiyon dolu çevrimiçi çok oyunculu atış savaşı oynayabilirsiniz. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla veya oyuncularla savaş alanına girin ve zafere ulaşmak için rakiplerinize saldırın. Kolay ve sezgisel kontrollerle, herkes sadece 5 dakikada modern bir savaş FPS savaşının keyfini çıkarabilir.

▶ Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.