Battle Racing Stars – Multiplayer Games Android, iOS

Savaşmaya hazır olun! Jetpack Joyride, Fruit Ninja ve Dan the Man gibi diğer eğlenceli ve destansı oyunların yaratıcıları tarafından getirilen çok oyunculu savaş yarış oyunlarında eğlenin.

Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı çevrimiçi koşun ya da her biri iki dakikadan kısa süren eğlenceli çok oyunculu epik yarış oyunlarında savaşan arkadaşlarınızla oynayın.

Jetpack Joyride’dan Barry, Dan the Dan’dan Dan veya Fruit Ninja’dan meyve kesme ninjaları gibi diğer destansı Halfbrick oyunlarından tonlarca efsanevi karakterin kilidini aç ve yükselt. Onları zafere giden yolda yarışmak için kullanın.

Bir zaman katili olarak oyun oynarken eğlenceli bir dolu koşuya sahip olmaktan çekinmeyin veya çevrimiçi küresel liderlik tablolarının en tepesine tırmanmak için herkesin çevrimiçi rekabet eden tozunuzu tatmasını sağlayın!

TÜM SAVAŞ YARIŞ OYUNLARI!

Savaşa katılın ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara karşı çevrimiçi oyunlarda koşun! En sevdiğiniz karakteri seçin ve Jetpack Joyride’ın sonsuz laboratuvarları gibi her türlü eğlenceli mekanda tüm yarışlar için ücretsiz destansı eğlenin.

🔥 Hızlı Oyun modu : 4 kişiye kadar çok oyunculu oyunlarda çevrimiçi oynarken hızlı ve eğlenceli bir koşu yapın!

🔥 Dostluk Yarışı modu : Özel özel oyunlarda arkadaşlarınıza karşı çevrimiçi yarışın!

🔥 UFO Kıyamet : Bu oyunlarda tüm gücünüzle koşmanız ve diğer oyunculara karşı savaşırken UFO’dan kaçınmanız gerekir. UFO ışınına rakiplerinizi atmanın tadını çıkarın!

🔥 Süper Sonik Hız : Bu oyunlarda karakterinizin hızı en üstte olacak. Bu yoğun süper destansı hızlı yarışlarda kimsenin seni dışarı koşmasına izin verme!

🔥 Flappy Bomb : Tüm oyuncuların peşinde flappy kötü bir bombanın peşinde olduğu çok oyunculu oyunların tadını çıkarın. Dikkat et! Eğer son konumda çok uzun süre kalırsan seni yarıştan çıkaracak!

🔥 Portal Mania : Şimdiye kadarki en iddialı ve destansı geçit! Sadece en iyi yarışçılar için, bu oyunlarda her seferinde boyutlararası portallardan seyahat eden oyunda oynadığınız tüm dünyaların bölümleri arasında yarışacaksınız!

TÜM YILDIZLARIN YARIMASI!

Müthiş Halfbrick oyunlarından bir sürü destansı ve benzersiz karakter toplayın. Her karakterin kendi epik yetenekleri vardır. Onları en üst seviyeye çıkarmak için yükseltin ve yükseltin! Hatta en sevdiğiniz karakterleri tonlarca kaplama ile özelleştirebilirsiniz!

Bunlar bulabileceğiniz harika karakterlerden bazıları:

Pack Barry Jetpack Joyride’dan
Fruit Ninja’dan Mary Meryem
B> Jetpack Joyride’dan Beşinci Bilim Adamı
Magic Brick Wars’dan b> Raskull King
Dan The Man’dan b> Dan
Pack Flash ‘dan Jetpack Joyride
The Dan The Man’dan Josie
Ninja Fruit Ninja’dan Sensei
Of Zombi T-Rex Age of Zombies’den

ÜSTÜNE HEDEFLEYİN!

Acele etmeyin, rahatlayın ve eğlenceli yarış oyununuzu kendi hızınızda yaşayın veya kendinize meydan okuyun ve Wood Division’dan epik Masters Division’a kadar çevrimiçi olarak yarışan süper yoğun çok oyunculu oyunları çalıştıracağınız destansı Masters Division’a kadar her bir skor tahtasının tepesine tırmanın. en iyi oyuncular.

EĞLENCE ASLA BİLEBİLİR

Oyun her zaman yeni yarış pistleri, yeni destansı karakterler ve oyunu taze ve ilginç tutmak için yeni harika etkinlikler ile büyümeye devam ediyor.

ÖZELLİKLERİ
– Çevrimiçi çok oyunculu yarış oyunları oynamak için ücretsiz
-4 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu yarış
– Yalnız ya da arkadaşlarına karşı yarış
2 dakikadan kısa hızlı çok oyunculu oyunlar
Haftada yeni çok oyunculu etkinlikler
Epik kilitlenebilir derilerle en sevdiğiniz koşucuları özelleştirin
– Öğrenmesi ve eğlenmesi kolay
-Tüm sırlarını öğrenin ve skor tablolarına tırmanarak patron olan herkese gösterin

Download Android

Download iOS

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.