Harita/MapMinecraft

City of GMC V4.0 Şehir Haritası Minecraft

Minecraft Mobil sürümü için Devasa bir şehir haritası arayanlar için City of GMC V4.0 yayınlandı. Minecraft Bedrock 1.16 ve üzeri sürümlerde Android, iOS ve Windows 10 gibi diğer Bedrock sürümlerinde çalışır.

GMC Şehrine Hoş Geldiniz!

İlk olarak 2015’te oluşturulan bu dünya, içerik oluşturucunun arkadaşlarıyla takılabileceği bir yerdi. 3 yıl içinde dünya, daha sonra topluluk destekli bir tutku projesi olarak halka açıklandı. Her güncelleme sürümüyle birlikte bir dizi yetenekli inşaatçılarımızdan daha çeşitli içerikler geldi. Bu güncellemeler, yeni oyuncuların ilgisini çekti ve bu da son harita için yeni yapı stillerini ve bölgeleri etkiledi. 25 Aralık 2020’de, son güncellememiz olan V4.0’ı yayınladık. Altı aydan fazla çalışma ve binlerce saat emekle, şimdiye kadarki en büyük güncellememiz . Yeni Federal Bölgemizi keşfederken kendinizi kaybedin, One Meridian Plaza’da yeni zirvelere ulaşın veya her Horizon Industries süper arabasını bulun – seçim sizin! Değişiklikler sayfanın altında sağlanmıştır.

GMC Şehri, Minecraft Bedrock Edition için kullanılabilen devasa bir hiper detaylı Minecraft şehridir. Toplam altı bölge, yaklaşık 20 çarpıcı gökdelen ve ağzınızı açık bırakacak, canlandırıcı, yeni bir yapı tarzı sunuyor. GMC şehrinin herkes için bir köşesi vardır. En son sürümümüzü indirin ve Bluetopia’yı yakından takip eden tek ana kaya haritasını keşfedin!

BU, TOPLULUK ÜYELERİMİZDEN BİRİ OLAN FOURTEENNOTE425’İN HİKAYESİDİR

FourteenNote , GMC Şehrinde hevesli bir girişimciydi ve onu bir inşaat işine başlamaya ve 14 Sektörün kurulmasıyla kurumsal dünyaya açılmaya yönlendirdi. Pek çok kişi tarafından hatırlandığı gibi, Fourteen’in inşa tarzı çok sayıda kutu şeklindeki evle başladı ve topluluktan karışık tepkilere neden oldu. Hatta hükümet onu kaldırması için ödeyecek kadar ileri gitti! (Üzgünüm, On Dört…) Zamanla, On Dört yeni yapım teknikleri öğrendi ve stilini zaman ve özveri ile geliştirdi. Ancak, bu haritanın son sürümünde etkisi hiçbir zaman fiziksel olarak tanınmadı. Bir gün, dünyamızda onun uzun süreli mirasını nasıl tanıtabileceğimizi tartışmak için On Dört ile bir araya geldim, ancak bu fikir kısa sürede unutuldu ve ne yazık ki benim tarafımdan hiçbir şey yapılmadı.

Bugün, bu yazının tamamını FourteenNote425’e adıyorum. Unutulmaması gereken bir isim ve efsanevi bir oyuncu, topluluğumuzun en iyilerinden biri olarak kabul edildi.

Topluluğumuzdan birkaç kişi On Dört ile aynı rütbeleri ve tanınmayı hak ediyor, ancak şahsen bunun bir minnet borcu ve tutmaya değer bir söz olduğuna inanıyorum.

Video İnceleme

Download Mediafire

Download Cloud Mail

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.