Creative Destruction – Fortnite Android

Fortnite Mobile hala Android için çıkmamışken, Fortnite benzeri en güzel oyun Creative Destruction çıktı. Aşağıdaki linkten Android için indirebilirsiniz. 

Translate/Çeviri

“Her şey tamamen tahrip olduğunu Yaratıcı Yıkım dünyasına hoş geldiniz! Yaratıcı Yıkım bina ve ateş azami eğlenceli özellikleri yeni sanal hayatta kalma mobil oyun.

Sen 13 farklı büyülü topraklarına sahip bir 4 * 4 km masif harita üzerine paraşütle olacak. elinde sadece Yıkıcıdan başlayarak, 100 oyuncu deathmatch hayatta gerekir!

inşa etmek ve savunmak, kırın! Oluşturabilir veya benzersiz atölye sistemi üzerinden savaş yok edebilir. Hatta outgun ve düşmanları atlatmak için TPS ya FPS modu kilidini açabilir!

Dikkat, sen kar fırtınası, düşmanları mermi ve sonuçta ölüme önlemek için zamana karşı yarışıyor! Yani yalnız bir kurt gibi savaşmak veya iç canavar açığa çıkarmak için bir araya gelir.

Bu harikalar savaşı Gelin ve şimdi zafere kendi yolunu zanaat!”

İnceleme Videosu

 

▶ Download ANDROID: TIKLA

▶ Download PC: TIKLA

58 yorum

 1. off bu oyunda tabletimle uyumlu değil yeter artık ya pubg oynayamiyorum fortnite oynayamiyorum ark survival da aynı birde bunu yeter ya ben böyle berbat bir tablet görmedim

   1. Kardes benim tablet samsung galaxy tab 4 ama uyumlu degil apk da da sd data tamam ama apk lazim bana.

  1. emir bende senin gibi aynı bu oyun cihazımla uyumlu değil diyo pubg da fornitede bende oyniyamiyorum cok istiyor oynamak ama olmuyo c ops da oynamak istiyor ama c ops kasıyo

 2. mobil pubg emilatorunü oynuyordum(senin kanalında bahsettiğin) fornite’ı denemek istiyordum hata veriyordu bunu denicem sağol.

 3. Vallaha Ersin Abi benim bilgisayarım ne bluestack açıyor ne başka oyun açıyor mesela Wolfteam directx8 hatası veriyor Zulayı denemedim Sadece bende metin 2 açılıyor

 4. Ersin Abi ve arkadaşlar bende PC sürümünde oyunu açınca beyaz ekran veriyor.Bana yardımcı olurmsunuz

 5. benim telefonum var asus zenfon live Gayet güzel oynuyorum (kasmıyor)
  aynı şekilde eski telefonum not 3 de de oynatıyor

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.