Daha Fazla Köpek Eklentisi MCPE

Bu eklenti Minecraft’a altı yeni köpek ırkını uygular, ancak sadece üç mobun yerini alırlar. Her köpek gerçek hayatta popüler bir ırka dayanmaktadır, bu yüzden eğer şansınız varsa en sevdiğinizi bulacaksınız. Kendi köpeklerinden birini yapmak için onlara bazı kemikler ile besleyerek uysallaştırman gerekecek. Bir kez evcilleştirilirseniz, onları bir yürüyüşe çıkarabileceksiniz. Android, iOS ve Windows 10 Edition cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Yaratıcılar:  Jujustyle7  ( Twitter ),  MrMinechest  ( Twitter )

Nasıl Çalışır?

 

Yapman gereken ilk şey köpeklerden birini bulmak. Zaten dünyalarınızda doğal olarak bulunabilirler, ancak elbette, envanterinizi kullanarak yumurtalardan birini de kullanabilirsiniz.

  • Kaniş (Koyunun yerini alır) – Her türlü boya ile boyanabilir. Daha güzel görünmek için de makaslanabilir.
  • Chihuahua (Tavşan yerine geçer) – Kesinlikle en şirin sesler ile şirin yavrular!
  • Dalmaçyalı, Beagle, Huskie ve Weiner (Ocelot’un yerini alır)

 

Kendinizi bir köpeğin sahibi yapmak için ilk önce onu evcilleştirmeniz gerekir. Onlara kemik vererek besleyebilirsiniz. Bazı kalp parçacıklarını gördüğünüzde, bunun evcilleştirildiğini bileceksiniz.

  • iOS / Android: Bir kemikle köpeğe uzun basın ve Evcileştir’e basın  .
  • Windows 10: Köpeği evcilleştirmek için bir kemikle sağ tıklayın.

 

Bir köpeği evcilleştirdikten sonra sizi takip edecek. Ancak, üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, onu bir tasma ile kontrol edebilirsiniz.

Kaniş, Koyunun yerini aldığı için bazı ek özelliklere sahiptir. Örneğin, herhangi bir boya türünü kullanarak köpeği boyayabilirsiniz. Ayrıca makasları (ürün) kullanarak yeni bir saç kesimi de verebilirsiniz.

▶ Download/İndir: TIKLA

One comment

  1. Murat dedi ki:

    Abi modu nerden indiri cez ????

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.