En İyi 10 HD Android Oyunları

Android oyunseverler için hazırlamış olduğum bu listede, 2019 yılında çıkmış en iyi 10 HD Mobil oyununu sizlere tanıtıyorum.

Aşağıdaki liste rast gele sıralanmıştır. Sıralama iyiden kötüye şeklinde değildir. Aksine karışık olarak verilmiştir. Bu yüzden değerlendirmenizi ona göre yapın. Ayrıca sizler için bir de önizleme videoları ekliyorum. Bu sayede oyunlar hakkında daha detaylı bilgiye erişebileceksiniz.

Zombie Killer

 

Zombie Killer, koşucu tarz elementleri ile yenilikçi bir taktik birinci şahıs tetikçisi. Heyecan verici kampanya, zombi kıyametinin zalim dünyasında hayatta kalmanızı sağlar. Hayatta kalmak için tüm becerilerinizi kullanın, kanlı bir kanlı hareketle ölümsüz canavarları avlayın. Ve unutma – ölü insanlar hata yapmaz!

Download/İndir

 

A Life in Music

 

Antonio ve Silvia 2008 Yazını asla unutmayacak, müzik tutkusunu paylaşan iki lise öğrencisinin tesadüfî buluşması hayatlarını sonsuza dek üzecek.
Müzikte Bir Yaşam, kahramanların hayatlarının Maestro Giuseppe Verdi’nin ve onun ikonik kompozisyonlarınınkilerle kesiştiği ritim oyun öğeleri içeren 2B yatay kaydırma oyunudur. Parma’daki Teatro Regio tarafından üretilen duygusal deneyim, çoktan seçmeli diyalogları, düzinelerce karakterleri, yerleri ve hayalleri, dostlukları ve korkuları ekrana getirmek için 20’nin üzerinde orijinal parçayı birleştirir.

Download/İndir

 

Tennis World Open 2019

 

Tenis Dünya Açık 2019 burada! Tereddüt etmeyin ve gerçek tenis atmosferinin tadını çıkarın. Gezegendeki en iyi oyuncu olan diğer oyuncuları göster ve tüm turnuvaları kazan!

Eşsiz gerçekçilikle yeniden yaratılmış bir tenis oyununu yaşayın! Tennis World Open 2019’da, gerçek tenis bilginiz, oyuncuların bireysel yetenek seviyeleri, oyun stilleri ve hamleleri detaylara titizlikle özen gösterilerek oyunda işlendiği için paha biçilmez bir değerdir.

Download/İndir

 

Red West Royale: Practice Editing

 

RED WEST ROYALE’de yıkım ve gadget sanatında ustalaşın. Her an içinde yoğun yakın dövüşler, yüksek ölümcül, taktik karar verme, akıl oyunu ve patlayıcı eylemlerle karşı karşıya kalın. BATTLE ROYAL türünü yeniden tanımlayan yeni ve şiddetli itfaiyecilik dönemini ve uzman stratejisini deneyimleyin. Rakipsiz bir yıkım ve gadget seviyesi kullanarak yepyeni bir saldırı tarzına katılın. Ortamlarınızı kalelere çevirin. Tuzak, düşman tarafından ihlal edilmesini önlemek için savunma sistemleri oluşturmak ve güçlendirmek.

Download/İndir

 

Downhill Masters

 

Küçüklüğümüzden beri bir sürücünün içgüdüsüne maruz kaldık. Downhill Masters’da, üç canlandırıcı, canlı ve neşeli karakterimizle tanışın. Günlük hayatlarında oynayarak ve yarışarak amatörlerden profesyonel sürücülere büyümekte onlara katılın. Çeşitli kurslarda yarışarak ve birçok şampiyona meydan okuyarak gerçek bir Downhill Master’ı olun. Kendinize meydan okuyun ve bu sürme macerasına başlayın.

Download/İndir

 

BuildMe – the 3D build / puzzle game

 

BuildMe veya Build me, oyuncunun A noktasından B noktasına güvenle topu almak için bir yol yapması gereken, benzersiz bir 3B bina / bulmaca oyunudur.

Download/İndir

 

The Birdcage 2

 

Hikaye, sihir okulundan yeni mezun olan genç büyücüler etrafında dönüyor. Güçlü sihirbaz Alzar’ın hikayelerini duydu, bu yüzden gelişmiş sihrini öğreteceğini umarak onu bulmak için bir yolculuğa çıktı. Sonunda zor seçimler yapmaya zorlayan birçok engel, tehlike ve vahiyle karşılaştı.

Büyülü Avem topraklarına girin ve cesur genç büyücümüze ne olduğunu öğrenin. Sezgisel dokunma kontrolleri, mekanik bulmacalar ve yaratıcı akıl yürütme, kara büyü tarafından hapsedilen masum büyülü yaratıkları serbest bırakmanıza yardımcı olacak.

Download/İndir

 

Human Fall Flat 2019

 

Human Fall Flat 2019 benzersiz bir fizik tabanlı keşif oyunudur. Oyun rüyalar içinde gerçekleşir. Amacınız engelli bacaklarınızı tırmanmak veya engellerin üzerinden atlamak, sonsuz bir düşüşte yavaşça hareket etmek ve bu saçma rüya hayallerinden kaçmak için kullanmak.

Download/İndir

 

3EALITY – Indie Cyberpunk Platformer

 

3EALITY, aynı anda 3 paralel evrende kahramanı Meta kontrol ettiğiniz bir siberpunk dünyasında geçen zorlu bir indie platform ve sonsuz koşucu. Her bir gerçeklikteki farklı engel ve tehlikelerle yüzleşin ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın. Temelde multiverse’de çoklu görev!

Download/İndir

 

Cell to Singularity – Evolution Never Ends

 

Bir zamanlar, 4.5 milyar yıldan daha uzun bir süre önce, Güneş Sisteminde yaşam yoktu. Ve sonra, jeolojik zaman ölçeğinde göz açıp kapayıncaya kadar her şey değişti. Dünya üzerindeki ilkel çorbanın derinliklerinde, hayatın mütevazı kökenlerine yol açacak organik bileşikler yatıyordu. Bu epik evrim oyununun ortaya çıkması için gereken her şey sensin.

Her tıklama ile bir sonraki gelişim sayfasına dönün. Hayatın gelişiminin bir sonraki bölümünü açmak için entropi kazanın. Yaşam evriminin en büyük dönüm noktalarına yol açan bükülme ve dönüşleri ortaya çıkarın: dinozorların neslinin tükenmesi, yangının keşfi, Endüstri Devrimi ve daha fazlası. Henüz yazılmamış bölümleri görün – modern günün ötesinde gelecekteki bir evrim.

Download/İndir

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.