Hayran Haritası Gönder

Merhaba Minecraft oyuncuları. Yapmış olduğunuz hayran haritalarını bizlere ulaştırmanız için daha hızlı bir yöntem olan bu Formu oluşturduk. Özenle hazırlamış olduğunuz haritaları göndermeden önce bilmeniz gereken birkaç hususun olduğunu belirtmek isteriz.

Hayran haritalarınızın içeriği hiçbir şekilde kötüye kullanım bilgileri, pornografik görseller ve zararlı yazılımlar barındırmamalıdır. Bu tarz eylemlerde bulunan oyun severler hakkında gerekli işlemi başlatacağımız hususunu bilmenizi isteriz. Bu hususlar site admini tarafından saklı tutulmaktadır. Hayran haritalarınızın dosya boyutlarının büyüklüğü en fazla 25MB olarak sınırlandırılmış olup sadece .mcworld, .zip veya .rar dosyaları şeklinde gönderebilirsiniz. Bunun dışındaki dosya türleri kesinlikle desteklenmemektedir. Bunun dışındaki dosyaların gönderimi otomatik olarak durdurulacaktır. Ayrıca bu form üzerinden gereksiz mesaj gönderimi yasaktır ve gereksiz mesajlara karşı cevap verilmeyecektir. Burası iletişim formu değildir ve sadece hayran haritalarınızı gönderebilirsiniz. İletişim formu için buradaki linke tıklayarak irtibat kurabilirsiniz.

Hayran haritasının nasıl yapıldığını bilmeyenler varsa aşağıdaki oynatıcıdan hazırlamış olduğum videoyu seyredebilirler. Hayran haritalarınızın çıktısını sadece Android ve Windows 10 Edition cihazlarınızdan alabilirsiniz. iOS kullanıcıları maalesef dünyalarını dışa aktaramadıkları için haritalarını bizimle paylaşamazlar.

Hayran Haritası Nasıl Yapılır Videosu

 

 

Aşağıdaki Formu Doldurarak Göndermeye Başlayın