Eklentiler

Max Framerate Slider PC Kaynak Paketi MCPE

Bu mod sayesinde Minecraft MCPE oyununuzda eyn yükse FPS kare hızı değeri olan 250FPS almanız mümkün olacak. 10 ile 250 arasında değerler için ayarlayabileceğiniz bir seçenek ayarlar kısmında aktif hale gelecek. Bu sayede oyunu herhangi bir ekran yırtılması veya piksel kaybı olmaksızın oynayabileceksiniz. Eğer 60hz’lik bir monitör kullanıyorsanız, 60’dan daha yüksek fps değerlerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Android, iOS ve Windows 10 sürümlerinde çalışıyor.

Oluşturan:  IForgotToBreath

Not

 

Benzer bir mod üç yıl önce yapıldı, ancak Windows 10’daki MCPE’nin modern versiyonları için düzgün çalışmıyordu. Bu mod “ general_section.json ” ui / settings_sections klasöründen kopyalanarak ve “ignored”: “($is_publish)” satırını kaldırarak yapıldı.

“max_framerate_slider@settings_common.option_slider”: {
“ignored”: “($is_publish)”,
“$option_label”: “#max_framerate_slider_label”,

Bu mod eskiyse, “general_section.json” dosyasının daha yeni bir sürümünü alarak ve aynı işlemi yaparak güncelleyebiliriz. Yok sayılan çizgiyi silmek. Ayrıca MSAA, Bloom ve Xbox live Sign-Out gibi daha fazla ayar eklemeye çalıştım ama işe yaramadı. Btw, skeç kaldırmak istiyorsanız, fantezi grafik devre dışı bırakabilirsiniz (sadece bildiğiniz gibi). Bu mod, Windows 10 desteği göz önünde bulundurularak yapıldı ve oyunun mobil sürümlerinde çalışmayabilir.

Kurulum

 

  • Aşağıdaki linkten indirin ve kurun
  • Ayarlara girin, global kaynaklar kısmından eklentiyi aktif edin
  • Eklenti aktif olduktan sonra oyun ayarlarından Video ayarlarına girin ve oradaki Maksimum Kare Hızı seçeneği ile kendi donanımınıza göre FPS değerini yükseltin

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.