Skin Pack

NBA LEGENDS Dış Görünüş Paketi

Ulusal Basketbol Derneği “NBA” dünya çapında bir basketbol spor topluluğudur. Lebron James , Kobe Bryant ve Michael Jordan tüm dünyada NBA LEGENDS olarak biliniyor . Bu cilt paketi, klasik Formalarındaki bu NBA LEGENDS’in üçünü de içeriyor . Bu pakette yer alan tüm kaplamalar, gerçek oyuncunun temsili bir görünümüdür.

Muhtemelen Tüm Zamanların En İyisi olarak bilinen Michael Jordan bu keçi paketinde yer alıyor. Çalışkan yetenekleri ve NBA’ya olan sevgisi ile tanınan Michael Jordan ile el ele yarışan Kobe Bryant , bu cilt paketinde yer alıyor. Modern GOAT olan Lebron James , NBA’deki en büyük slashing playmakerlerinden biri olan bu NBA LEGENDS deri paketinde de yer alıyor .

Michael Jordan – Önden Görünüm

Michael Jordan – Arkadan Görünüm

Kobe Bryant – Önden Görünüm

Kobe Bryant – Arkadan Görünüm

Lebron James – Önden Görünüm

Lebron James – Arkadan Görünüm

Karakterler bir cilt yaratıcısı uygulamasında yapıldı . En yakın ayrıntıya yapıldığı için yaklaşık 2-5 gün sürdüler . Karakterin cildi ve giysileri, en iyi oyun içi deneyiminiz için ayrıntılı olarak tasarlandı . Farklı oyuncularla daha fazla NBA cilt paketi yakında geliyor!

Unutulmaması gereken noktalar, bu oyuncuların performanslarına ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanın genel oylarına göre seçildikleri. En çok oynadıkları takımı ya da bir takımdaki en son sözleşmelerini seçerek her oyuncunun formasını seçtim. Benim oluşturduğum diğer tüm görünümlerime ve haritalarıma da göz atabilirsiniz!

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.