NewDawn Android APK

NewDawn ABD’de Android’de kullanılabilir. Oyun diğer ülkelerden de indirilebilir. The Legend of Zelda oynadıysanız , daha ileri gitmenize gerek yok.

New Dawn, harika grafiklere ve açık bir dünyaya sahip yeni bir MMO’dur. Breath of the Wild oynanışını izlediyseniz bile , sıcak renkleri ve karakter modellerini hemen tanıyacaksınız. Geliştiriciler ayrıca temel bina ve dinamik hava değişiklikleri ekledi. Muhtemelen, tıpkı Genshin’de olduğu gibi, diğer oyuncuları dünyanıza çağırabileceksiniz, aksi takdirde kaynakları çıkarmanız ve fantastik yaratıklarda seviye atlamanız gerekiyor.

Yerel dünya gizemlerle ve keşfedilecek yerlerle doludur. Örneğin, QTE öğelerini kullanarak bir ata eyerleme yeteneği. New Dawn şu anda deneme sürümünde, oyun ABD’de Android’de mevcut; iOS için sürüm bilgisi yok.

Ana görevimiz yerel dünyayı Karanlıktan kurtarmaktır. Reklam ve oyun içi satın alımlar bu konuda yardımcı olacaktır. İlerledikçe silah türünü seçebildiğinize sevindim, örneğin kılıç, sopa veya yay.
Kendi destansı maceranı yarat! ŞİMDİ çarpıcı açık dünyada kendinizi şımartın!

★Keşfet★
Manzarayı çeşitli biyomlar, kalıntılar, bulmacalar süslüyor… Yüzyıllardır uykuda olan kadim bir toprak, onu uyandırmanı bekliyor ve tüm yeni hikayeler yazmanı bekliyor.

★hayatta kal★
Her şey ortadan kaybolduğunda, ülkenin her yerinde bulunabilen zengin doğal kaynaklar hariç hepsi. Önemli olan bunları nasıl kullandığınızdır. En baştan başlayın ve kendi başınıza hayatta kalın!

★Yapı★
Dünyada ihtiyacınız olan tüm malzemeleri toplayın, hayalinizdeki evi tasarlayın ve inşa edin!

★Mücadele★
Potansiyel tehlikeler bulundukları bölgeden kolay kolay vazgeçmezler. Karanlığı toprakları yutmadan önce bulup yenmelisin çünkü dünyanın seçilmiş kurtarıcısı olmak kaderindi.

Facebook hayran sayfası: https://www.facebook.com/New-Dawn-104701385533469

Bilinmeyen bir dünyanın hükümdarı olmak ister misiniz?
ŞİMDİ bu çarpıcı açık dünya oyununda kendinizi şımartın!

Download Android APK (Telegram) (eklenecek)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

 

1 yorum

  1. Bişey sormak istiyorum da başka ülke için google play hesabı açmak için bi yol vardı new state için yapmıştınız onu bir daha gösterseniz video adını versenizde olur

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.