PUBG Mobile 0.12.0 Güncellemesi Yenilikleri

PUBG Mobile oyunu için heyecan verici gelişmeler yaşanmaya başladı. Bunlardan en büyüğü merakla beklediğimiz Kar haritası. PC ile eş zamanlı gelen kar haritası, şuan için sadece oyunun Çin sürümünde 0.12.0 güncellemesinde yer almaktadır.

Tabi Kar Haritasının yanı sıra Yeni Otomatik Tüfek olan G36C ve Karlı Haritada kolay seyehat etmemizi sağlayacak olan yeni kızaklı motorumuzda oyuna eklenmiş durumda. Dilerseniz tüm bu yeniliklere görsel olarak bakalım.

G36C Otomatik Tüfek
G36C Tüfeği 5.56 Mermi Kullanıyor

G36C Tüfeği tam otomatik bir silahtır. 5.56 mermi kullanmaktadır ve aksesuarlar ile desteklenebilir. M416 silahının aksine tepme yaptığı zaman zigzag çizebilir.

PUBG Mobile 0.12.0 Çin sürümüyle birlikte oyuna Beyaz Kamuflaj da eklenmiş olacak ve sadece Air Drop içinden tedarik edilebilinecek. Kar haritasındaki farklılıklardan biri de, aynı haritada hem beyaz, hem de kahverengi kamuflajın bizleri karşılayacak olması.

Şimdilik bukadar. Daha fazla gelişme olduğu zaman sizlere duyurmaya devam edeceğim. Son olarak Kar haritası oynanış videosunu izlemeyenler için aşağıya videosunu bırakıyorum. İyi seyirler.

Oyunun Çin sürümünü indirmek isteyenler için aşağıya link bırakıyorum.

▶ Download ANDROID, iOS: TIKLA

4 yorum

  1. bu özellikler türkiyede 0.10.0 sürümünde olcak 0.10.0 sürümüde 19 aralık 2018 tarihinde yayınlanacak (pubg tarafından verilen bir bilgidir)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.