AndroidiOS

Road to Valor: Empires Android, iOS

Gerçek zamanlı bir oyuncuya karşı oyuncu (PvP) strateji (RTS) oyunu olan Road to Valor: Empires , Krafton’un bir yan kuruluşu olan Dreamotion tarafından yapılan duyuruya göre artık Android ve iOS’ta ön kayıt için mevcut.

Road to Valor: Empires, Ocak 2019’da çıkan ve 3 milyondan fazla indirilen Road to Valor: World War II’nin devamı niteliğindedir.

Road to Valor: Empires’da düşmanı geride bırakın ve tahtı ele geçirin

Oyuncular, bu mobil PvP RTS oyununda, çok çeşitli uygarlıklardan ve mitolojilerden oluşan birimlerin yanı sıra koruyucu olarak bilinen kahraman birimleri içeren kendi ordularını kurarak efsanevi saha generalleri olabilirler. Oyuncular, bir muhafız ve sekiz birlik içeren bir strateji destesi kullanarak, rakiplerini geride bırakmak ve tahtı kazanmak için dokuz muhafız ve 60’ın üzerinde olası birim oluşumu arasından seçim yapabilir.

Gerçekçi grafikler ve dinamik öğeler, çok sayıda kuvvetin savaş alanına girmesini ve toplu savaşta savaşmasını sağlar. Önceki oyunun hayranları oyuna aşina olacak olsa da, Road to Valor: Empires, Athena, Savaş Tanrıçası, Odin, Asgard Kralı ve Medusa gibi efsanevi yaratıklar da dahil olmak üzere ordular inşa etmek için yeni medeniyetler ve hizipler sunuyor.

Road to Valor: Empires hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen Google Play veya Apple App Store’daki ön kayıt sayfasını ziyaret edin . Dreamotion, rekabetten daha hızlı ilgi çekici, yüksek kaliteli oyunlar üretme hedefiyle 2016 yılında oluşturulmuş bir oyun stüdyosudur. Haziran 2021’de Krafton, bağımsız bir stüdyo olarak satın aldı.

Download Android (Google Play Store) – Ön Kayıt

Download iOS (App Store) – Ön Kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.