Android

Space Marshals 2

Uzayda Taktik Muharebe ve Gizli eylem. Tüm seviyeler BEDAVA. Uzaydaki bilim-kurgu vahşi batı macerası Space Marshals 2 ile devam ediyor. Bu taktik yukarıdan aşağıya atıcı sizi galaksinin suçlu unsurlarına karşı mücadelesinde uzman Burton ayakkabılarına katıyor.

Translate/Çeviri

Bu, sıradan ikili sopa nişancının değil. Vurgu, mermileri püskürtmekten ziyade, taktiksel mücadele ve gizlilik üzerinedir ve bir hikaye var!

TAKTİK KOMBAT
Çevreyi avantajınız için kullanın. Kapak alarak saldırılardan kaçının. Ekstra verimlilik için düşmanları uçurun, ancak kendinizle kuşatılmasından kaçının! Ticaretin araçlarını kullanarak sınırsız el bombası, flaş patlaması, uçağı, silah tareti, yakınlık madenleri ve çok daha fazlası …

GİZLİ
Yaklaşımınızı dikkatlice seçin. Bazıları yıpranmaya, silahların parlamasına, her zaman cevap olmadığını söylüyor. Rakipleri ayırmak için dikkat dağıtıcı kullanın. Düşman sayılarını gizlice azaltmak için gizlice indirilenleri ve susturulmuş silahları kullanın. Ustalarını açmak için silah taretleri kırın. Farklı düşman hiziplerini bir araya getirin ve birbirleriyle savaşmalarına izin verin.

YÜKLEME VE DİŞLİ
Yüklemenizi seçmek, taktiklerinizin büyük bir bölümünü oluşturur. Vücut zırhı ve el bombalarına ek olarak bir tane iki tane ve bir tane de tek el silah taşıyabilirsiniz – ve herkes için bir şeyler var. Av tüfeği, tabanca, saldırı tüfeği, keskin nişancı tüfeği, tatar yayı, enerji silahı, atma baltası ve daha fazlası.

– Taktik yukarıdan aşağıya atıcı
– Muhteşem. stilistik HD grafikleri
– Performansa dayalı ödülleri olan 20 görev. TAMI seni izliyor!
– Geniş silah ve teçhizat seçimi. 70’den fazla farklı silah.
– Savaşmak için birden fazla grup – veya birbirlerine karşı adım atmak
– Farklı seçeneklere sahip çift çubuk kontrolü
– Gamepad denetleyicisi desteği
– Google Play başarıları
– Cloud oyun desteği kaydet

Video

▶ Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.