Tree Capitator Oduncu Modu MCPE

Minecraft MCPE dünyalarınızda özellikle odun kesmek ile uğraşanlardansanız bu mod tam size göre. Tek bir odun gövdesi bloğunu kırdığınızda, bütün ağacın gövdesinin yere düştüğünü ve onları toplayabileceğinizi hayal edin. İşte bu gerçek. Üstelik Android, iOS ve Windows 10 Edition için 1.12 ve üzeri sürümlerde çalışıyor.

Oluşturan: @keyyard

Nasıl Çalışır?

 

Öncelikle modun çalışabilmesi için deneysel oyunu kullan seçeneğinin aktif olması ve davranış paketi kısmından Tree Capitator eklentisinin aktif olması gerekmektedir. Ardından dünyalarınızda herhangi bir tütrden balta kullanarak (tahta, taş, demir, elmas balta vs) ağacın en altındaki bloğu kırın. En alttaki blok kırıldığında bütün gövdenin aşağı düştüğünü göreceksiniz. Her türlü ağaç gövdesi için çalışır (huş, meşe, orman,…), yalnızca hayatta kalma modunda işe yarar.

İnceleme Videosu

 

Download/İndir

22 yorum

  1. Abi mod için eline koluna sağlık seni zaten youtube da takip ediyorum cok guzel modlu survival yapıyorsun umarım emeğinin karşılığını alirsin

  2. Abi harika mod indiriliyo calisiyor ellerine saglik modlu survivalin devami gelsin insallah emeginin karsiligini alirsin. !!!!!!HARİKASİN ABİ!!!!!!!!

  3. Abi indiriyorum kuruyorum ama davranış paketlerin de görünmüyor nedeni nedir sence?

    1. Versiyonun kaç çok eskiyse çalışmayabilir bazen en yeni versiyonlarda da çalışmıyor.

  4. Abi çok güzel mod seni youtubedende takip ediyorum degisik modlar bulup biza sunarsan mutlu oluruz.

  5. Efsoooooo mod yaaaaa eline sağlık ama keşke aynısı madenler içinde geçerli olsaydı

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.