UFO VPN Basic

Bu Android için 100% ücretsiz, hızlı ve sınırsız bir VPN! Güvenli WiFi noktaları kullanmak, gizliliğinizi korumak ve tüm web sitelerine erişmek için ilk tercihiniz. Bugün kaçıramayacağınız en kolay kullanımlı VPN servisi! UFO VPN’in daha fazla özelliğini kullanmak istiyorsanız, lütfen Premium UFO VPN sürümünü indirin.

Esas Özellikler:

Dünyanın dört bir yanından tüm web sitelerine ve uygulamalara erişin
Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu genelinde VPN yerleri
UFO VPN size en sevdiğiniz içeriğe basit ve hızlı erişim sağlar
Ip’nizi gizleyin ve web sayfasına anonim olarak göz atın
Smart sizi en hızlı VPN sunucusuna önerir
Sadece bir dokunuşla ülkeleri değiştirme
Güvenli bir Wi-Fi hotspot sağlanması
Kullanıcı dostu destek
Tamamen ücretsiz
Hız testi

📌 Neden VPN kullanıyorsunuz?

VPN’in ne olduğunu bilseniz bile, VPN’in ne için kullanıldığını bilmiyor olabilirsiniz. İşte bir VPN’in yaptığı en önemli nedenlerden üçü:

📌 İnternete erişim

Sanal özel ağ (VPN) kullanırken, IP adresinizi ve konumunuzu genel görünümden gizleyebilirsiniz. VPN, sansürü atlatabilmeniz ve internet güvenlik duvarlarını ücretsiz ve açık bir dünyaya atlayabilmeniz için herhangi bir web sitesine erişmenize yardımcı olur. VPN, ücretsiz ve açık bir internete özel ve güvenli erişim sağlar, sosyal ağlar, ses ve video akışı haberleri, müzik, spor ve her yerde oyun dahil olmak üzere tüm favori içeriğinize erişebilirsiniz.

Gizlilik Anonimlik Güvenlik

VPN ağ bağlantınızı korumak için verilerinizi şifreler. Kimse internet trafiğinize erişemez, izlenmek konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bir VPN sunucusuna bağlanırken, gerçek IP adresinizi ve konumunuzu da gizler, gizliliğinizi korur ve anonim olduğunuzdan emin olur. Bir VPN’NİN korunmasıyla, güvenli wifi sizi her zaman saracaktır.

Online oyun oynamak için bir VPN kullanın

Mobil oyunlar giderek daha popüler hale geliyor, dünyanın her yerinden ve her zaman insanlarla oyun oynayabiliriz. Ama önce, oyun hızınızı korumak için hızlı ve istikrarlı bir VPN’YE ihtiyacınız var. Daha yüksek bir ping süresi veya daha yavaş bir bağlantı bir felakettir. Bu koşullar altında, ping’i azaltmak için ücretsiz bir oyun VPN’YE ihtiyacınız var.

Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu’yu içeren dünya çapında bir VPN ağı kurduk. Sınırsız VPN proxy sunucularımız ABD, Brezilya, Hindistan, Güney Kore, Avustralya, Birleşik Krallık, İsrail vb. Yani, her zaman ihtiyaçlarınıza uygun bir VPN sunucusu var. Aynı anda 5 cihaza giriş yapabilirsiniz, hem iOS, Android, Mac hem de Windows platformları desteklenir. Ve her kullanıcı bir ömür boyu Pro hesabı almak için bir şansı var. Ayrıca, festival yarışmamızın her birine katılmaya hoş geldiniz.

Daha fazla insanın ek ihtiyaçlarını karşılamak için bazı ücretli hizmetler sunmaya karar veriyoruz:

💎 Daha fazla ülke ve bölgede VPN sunucuları.
💎 Aynı anda beş cihaz desteği.
💎 Bağlantı hızı son derece hızlı.
💎 Reklamların kesintiye uğramadan.
💎 Dostu müşteri hizmetleri.
💎 İçeriğin keyfini çıkarın.

Bu premium özellikler için 7 günlük ücretsiz deneme sürümü de sunuyoruz. UFO VPN’in ücretsiz servisini etkilemeyecektir.

Dünyanın en iyi, hızlı ve sınırsız VPN olan UFO VPN’i indirin ve bugün gelişmiş bir denemenin tadını çıkarın!

Download/İndir

One comment

  1. ersincaki.net dedi ki:

    There is an amazing gift for your team. ersincaki.net
    http://bit.ly/2KA4QD5

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.