Youtubers Life 2, Google Play’den önce App Store’da yayınlandı

Youtubers Life 2, iOS’ta satın alınabilir. Bu oyun size trendleri takip etmeyi ve rekabeti nasıl yeneceğinizi öğretecek.

Youtubers Life 2, 19 Ekim 2021’de Steam’de piyasaya sürüldüyse de, iOS’ta 25 Ocak 2023’te anca çıkabilen PC ve akıllı telefonlarda bir oyundur. Oyuncuların reklamsız ve uygulama içi satın alımlar olmadan premium bir proje aldığı bunun için 150 TL ödemeniz gerekecek Android de ise bu fiyat 70 TL. Diğer bir artısı, Türkçe dil seçeneğini desteklemesidir.

Ancak Android Youtubers Life 2’de yalnızca ön sipariş verilebilir. Bu, tek oyunculu bir oyun ve Youtuber’ın yaşam simülasyonudur. Evet, oyuncular kendi avatarlarını oluşturabilecek ve akışların, hikayelerin ve işbirliklerinin sanal dünyasına gidebilecekler. Diğer etkileyicilerle birlikte oyun yayınlayacak ve takılacaklar. Tüm bunlar, hayalinizdeki evi inşa etmek, onu oyun veya başka mobilyalarla donatmak ve milyonlarca aboneden çok para kazanmak için.

Youtubers Life 2’deki ana kural, trend içerik yayınlamaktır. Bunlar aşağıdaki video türleri olabilir:

  • İlk izlenimler;
  • oyun;
  • Röportaj yapmak;
  • Canlı Yayınlar;
  • kutu açılışı videoları

Tüm bunlar için oyuncunun itibarını onaylayan ve macerayı yeniden yaşamanıza izin veren özel hediyeler kazanabilirsiniz.

2

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.