Kullanım Şartları

Sitemizi kullanan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Bu şartlar Ersincaki.net tarafından önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Genel Sorumluluk
Sitemizin içeriği (yayınlanan modların, programların bilgileri, tanıtımı vs.) üyelerimiz ve editörlerimiz tarafından oluşturulmuştur. Bu içeriğin doğruluğu, güvenilirliği ve güncelliği konusunda bir garantimiz yoktur. Sitemizde sunulan programlar genellikle link verilmek suretiyle başka siteler üzerinden indirilmektedir. Sitemiz, ziyaretçilerin program, doku paketi, mod, harita üreticilerinin hazırladıkları ve internet üzerinden kullanıma sundukları içeriklere ulaşmasına yardımcı olur. Bu programların içeriği ve kullanımı ile ilgili tüm riskler, oluşabilecek maddi manevi tüm zararlar kullanıcının sorumluluğundadır. Sitemiz bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sitemizde editörlük sistemi vardır. Site yönetimi dışında isteyen herkes üye ve editör olarak site içeriğine katkıda bulunabilir. Editör ve üyelerimizin eklediği programlar denetimimizden geçiyor olsa da istenmeyen içeriklerin siteye eklenme ihtimali vardır. Site yönetimimiz böyle bir durumda oluşabilecek maddi ve manevi sorunlardan ve zararlardan sorumlu değildir. İstenmeyen içeriğe (zararlı bir program veya küfür/hakaret/reklam vb. içeren bir yorum) rastlamanız halinde “İletişim” sayfamızdan veya ersincaki@gmail.com adresinden bize ulaştığınızda gerekli inceleme yapılacaktır.

Telif Hakkı Bilgileri
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir ve buna uygun olarak hizmet vermektedir. Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme sorumlulukları yoktur. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri “İletişim” sayfamızdan veya ersincaki@gmail.com adresinden bize ulaşabilir. Bize ulaşan talep ve şikayetler incelenip, yerinde görüldüğü takdirde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İçerik Kopyalama
Sitemizde yayınlanan programların tanıtım yazıların birçoğu programı ekleyen editörümüz tarafından Ersincaki.net’e özel olarak hazırlanmıştır. Bu yazıların tüm hakları ilgili editöre ve Ersincaki.net’e aittir. Çeşitli yazılımlar (script, bot vs.) kullanarak sitemize eklenen içeriğin otomatik olarak kısmen veya tamamen kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Üyeler
Sitemize kayıt olan üyenin bilgilerinin doğruluğundan üyenin kendisi sorumludur. İsteyen herkes sitemize üye olarak içeriğe katkı sağlayabilirb. Üyenin mesajlarından, yorumlarından ve siteye eklediği yazılı ve görsel tüm içerikten sadece üyenin kendisi sorumludur. Üyenin kullanıcı adı ve şifresini gizli tutması ve başkasıyla paylaşmaması gerekmektedir. Üyeler sitemize ekledikleri yazılı ve görsel tüm içeriklerde, yasalara, kişilik haklarına, telif haklarına ve genel ahlak kurallarına uygun davranmak zorundadır. Üyeler siteye reklam amaçlı ve SPAM türü yazılar/yorumlar ekleyemez. Kullanım şartlarına ve üyelik sözleşmesine uymayan üyelerin üyelikleri herhangi bir uyarı yapılmaksızın silinebilir. Sitemize üye olduğunuzda, e-posta adresinize bildirim, bülten ve tanıtım mesajları gönderebileceğimizi kabul etmiş olursunuz. E-posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, ancak Ersincaki.net tarafından irtibat, bildiri ve tanıtım amaçlı olarak kullanılabilir.

 

Terms of Service (İngilizce)

Terms
By accessing this web site, you are agreeing to be bound by these web site Terms and Conditions of Use, all applicable laws and regulations, and agree that you are responsible for compliance with any applicable local laws. If you do not agree with any of these terms, you are prohibited from using or accessing this site. The materials contained in this web site are protected by applicable copyright and trade mark law.
Use License
Permission is granted to temporarily download one copy of the materials (information or software) on Ersincaki.net’s web site for personal, non-commercial transitory viewing only. This is the grant of a license, not a transfer of title, and under this license you may not:
modify or copy the materials;
use the materials for any commercial purpose, or for any public display (commercial or non-commercial);
attempt to decompile or reverse engineer any software contained on Ersincaki.net’s web site;
remove any copyright or other proprietary notations from the materials; or
transfer the materials to another person or “mirror” the materials on any other server.
This license shall automatically terminate if you violate any of these restrictions and may be terminated by Ersincaki.net at any time. Upon terminating your viewing of these materials or upon the termination of this license, you must destroy any downloaded materials in your possession whether in electronic or printed format.

Disclaimer
The materials on Ersincaki.net’s web site are provided “as is”. Ersincaki.net makes no warranties, expressed or implied, and hereby disclaims and negates all other warranties, including without limitation, implied warranties or conditions of merchantability, fitness for a particular purpose, or non-infringement of intellectual property or other violation of rights. Further, Ersincaki.net does not warrant or make any representations concerning the accuracy, likely results, or reliability of the use of the materials on its Internet web site or otherwise relating to such materials or on any sites linked to this site.

Limitations
In no event shall Ersincaki.net or its suppliers be liable for any damages (including, without limitation, damages for loss of data or profit, or due to business interruption,) arising out of the use or inability to use the materials on Ersincaki.net’s Internet site, even if Ersincaki.net or a Ersincaki.net authorized representative has been notified orally or in writing of the possibility of such damage. Because some jurisdictions do not allow limitations on implied warranties, or limitations of liability for consequential or incidental damages, these limitations may not apply to you.
Revisions and Errata

The materials appearing on Ersincaki.net’s web site could include technical, typographical, or photographic errors. Ersincaki.net does not warrant that any of the materials on its web site are accurate, complete, or current. Ersincaki.net may make changes to the materials contained on its web site at any time without notice. Ersincaki.net does not, however, make any commitment to update the materials.
Links
Ersincaki.net has not reviewed all of the sites linked to its Internet web site and is not responsible for the contents of any such linked site. The inclusion of any link does not imply endorsement by Ersincaki.net of the site. Use of any such linked web site is at the user’s own risk.
Site Terms of Use Modifications

Ersincaki.net may revise these terms of use for its web site at any time without notice. By using this web site you are agreeing to be bound by the then current version of these Terms and Conditions of Use.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.