Genel

1 GB Ekran Kartlı Düşük Sistemli PC’ler için 5 Oyun

Eğer sizin de 1 GB ekran kartı ve 2 gb ram belleğiniz bulunuyorsa bu oyunlar tamda size göre. Düşük sistemli bu bilgisayar oyunları sizin için çok iyi olacak. Windows sisteminize ücretsiz olarak kurabileceğiniz bu oyunlar sizin için kolay bir kurulum ile gelecek. 1 GB Ekran Kartlı Düşük Sistemli PC’ler için 5 Oyun adlı listemiz başlasın.

1- CrySis 2

 

CryTek adlı bir Türk şirketi tarafından geliştirilen oyun sizin için uygun olacaktır. CrySis serisinin 2. oyunu olan CrySis 2 muhteşem grafikleri ile sizin için geliştirilmiş bir oyundur. Düşük sistem gereksinimi bulunan bu oyunda grafiklere doya doya bakacaksınız. (“1 GB Ekran Kartlı Düşük Sistemli PC’ler için 5 Oyun”)

▶ Download/İndir: TIKLA

 

2- Sniper Ghost Warrior

 

Sniper Ghost Warrior oyununda keskin nişancı görevleri yerine getireceğiniz bir aksiyon oyunu sizleri bekliyor. Oyunda Isla Trueno isimli ülkede demokratik yönetim devrilmiş ve yerine askeri kuvvetler devletin yönetimine geçmiştir. Demokrasinin geri gelmesi için mevcut askeri yönetime başkaldıranların arasına özel eğitilmiş bir tim de gönderilmiştir. Siz de bu timdeki keskin nişancı olarak oyunu oynuyorsunuz.

Sniper olarak çeşitli saldırı senaryoları ve görevlerini oynuyorsunuz. Oyunda kullanılan balistik sistemi fütüristik bir sistem olduğu için oyuncuya fantastik bir şekilde yansıyor. Normalde sniper tüfekleri ile yapamadıklarınızı da yapabilmenizi sağlayan bu yöntemle oyundaki görevler çeşitleniyor ve daha zevkli hale geliyor. Oyunda zorlu bir bölgede hem single player hem de multiplayer görevleri oynayabiliyorsunuz.

▶ Download/İndir: TIKLA

 

3- Prototype

 

Sen, ‘Prototype‘ yani Alex Mercer‘sin. Hafızasını kaybetmiş, inanılmaz şekil değiştirme yetisine sahip bir adam olarak seni yaratan bu komploya doğru giderken, bu durumun sorumlularının cezalarını vereceksin.

  • Hızlı ve Ölümcül Şekil Değiştirerek Savaşma: Vücudunu duruma göre şekillendir. Pençeden Bıçağa, Çekiçten Kırbaca kadar olan silahlardan uygununu seç. Korunmak için bir zırh veya kalkan ol ya da gelişmiş duyusal güçlerinle (termal ve enfekte görüşü) düşmanlarını takip et.
  • Gerçek üstü hareketler ve çeviklik: Sorunsuz ve akıcı bir şekilde binadan binaya sıçra, duvarlarda koş, arabaları ve önüne çıkan her şeyi istediğin şekilde kullan. New York senin oyun alanın. Bu parkurda istediğin gibi hareket edebilirsin.
  • Benzersiz Kılık Değiştirme: İstediğin zaman birini yok et, görünüşünü edin, kabiliyetlerini ve anılarını kazan.
  • Derin Komplolu Hikaye: Anıların silinmiş bir şekilde uyan…Sadece gizemli güçlere ve Idaho’daki bir kasabayla ilgili bağlantıya sahipsin. Kaynağının gizemini, gücünün gerçek doğasını ve 40 yıllık bir komplodaki yerini araştır.

▶ Download/İndir: TIKLA

 

4- Swat 4

 

SWAT 4, Gold Edition çocukluğumuzun oyunu olma özelliği taşır. Efsanevi SWAT ekibine katılıp aksiyon dolu görevlerde yeteneklerinizi sergileyin. Taktik uzmanı olarak ekibinize liderlik edin. Unutmayın sadece size en özel görevler verilir. Bu görevler verildiğinde başarıyla tamamlamanız gerekir. SWAT 4 Gold Edition, genişleme paketi içerir. Oyuna ek silahlar, ekipmanlar ve zorluk seviyeleri eklenir.

▶ Download/İndir: TIKLA

 

5- Need For Speed: Most Wanted

 

Need for Speed: Most Wanted, Need for Speed serisinin dokuzuncu oyunudur. EA tarafından 2005 yılında satışa sunulmuştur. Oyunda hem spor arabalara hem de sokakta görebileceğimiz normal arabalara yer verilmiştir. Önceki iki oyunun aksine oyun gece değil gündüz vakti geçmektedir. Uyan ve cadde yarışlarının verdiği heyecanı, havadaki yanık asfalt kokusunu hisset! Mücadelen sadece rakiplerle değil, polis arabalarıyla da. Need for Speed: Most Wanted demo tek kişilik ve multiplayer oyun modlarını içeriyor. Grafikler ve sesler harika, 4 araba seçebiliyorsunuz, Need for Speed: Most Wanted demo 2 parkur içeriyor.

▶ Download/İndir: TIKLA

 

(“1 GB Ekran Kartlı Düşük Sistemli PC’ler için 5 Oyun”)

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.