AndroidiOS

20 Minutes Till Dawn Android, iOS Ön Kayıt Açıldı

20 Minutes Till Dawn, 2022’nin sonlarında iOS ve Android’de yayınlanacak. Her iki platform için de ön kayıtlar açıldı.

20 Minutes Till Dawn, 20 dakika hayatta kalmanız gereken PC ve akıllı telefonlar için yeni bir roguelike oyunudur. Oyun 21 Aralık’ta iOS ve Android’de piyasaya sürülebilir, bu tarih App Store’da belirtilmiştir. PC’ye gelince, Steam’de zaten erken bir sürüm mevcut. Oyuna bakılırsa, proje Vampire Survivors’tan ilham aldı , bu nedenle piksel grafikler ve bir düşman denizi bekliyoruz.

20 Minutes Till Dawn’ın geliştiricileri, farklı oyun seçenekleriyle geniş bir karakter ve silah yelpazesi vaat ediyor. Kahramanlar benzersiz pompalama için 50’den fazla yükseltme bekliyor ve sonraki güncellemelerde karakter listesi genişletilecek. PC’de oynayanlar, oyunda bir komplo olmadığını ve oynanışa göre düşman dalgalarını savuşturmamız gerektiğini belirtiyor.

Genel olarak, 20 Minutes Till Dawn’da iki tür oyun vardır – 10 dakika hızlı, ancak bunun için başarı vermezler ve 20 dakika normaldir. İlk yarışlar zor görünüyorsa endişelenmeyin – sizi bekleyen 16 farklı zorluk seviyesi var. Eh, bazen elit çeteler ve patronlarla kavgalar olacak.

[appbox googleplay com.Flanne.MinutesTillDawn.roguelike.shooting.gp]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Download PC (Steam)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.