AndroidiOS

Acid Rain World : Gray Dawn

Asit Yağmuru Dünyası: Gri Şafak dünya çapında vizyona girdi. Bu, akıllı telefonlar için bir coğrafi stratejidir.

Foonie Magus’un söz verdiği gibi, Acid Rain World: Gray Dawn, 30 Haziran’da iOS ve Android’de çıktı; Oyunun sürpriz olması pek olası olmasa da, Rusya’da bile mevcut. Görüyorsunuz, başlangıçta kalenizin düşman birlikleri tarafından saldırıya uğramasını izliyorsunuz, tüm bunlar 60 FPS’de, ancak 2000’lerden kalma animasyonlarla oluyor. Ancak bu sadece bir ekran koruyucudur, ancak dövüşün kendisi otomatik modda küçük bir arenada gerçekleşir; hem fütüristik kostümlere sahip sıradan askerler hem de devasa makineler her iki tarafta yer alıyor.

Asit Yağmuru Dünyası: Gri Şafak’taki arsa bölümlere ayrılmıştır ve hikaye yükleme menüsündeki yazılar ve metin diyalogları aracılığıyla beslenir, yalnızca hiçbir şey seslendirilmez, bu yüzden çalışmaya devam eder – Warcraft III’ten bir ork’un dediği gibi – ve yeni bir üs inşa et. Tabii ki şansınız, ekibin toplam gücüne ve VIP statüsüne bağlıdır. Tabii ki, yeni binaların inşası ve birliklerin oluşumu zaman alır ve bu, premium avantajların yardımıyla hızlandırılabilir.

Acid Rain World’ün avantajlarından, kıyamet sonrası melankolik notalar kokan hoş bir film müziği not ediyorum. Herkesin dünyanın geri kalanının en iyi ekonomik bölgelerini ezmek istediği kırılgan ittifaklar kurmalısınız.

[appbox googleplay com.fooniemagus.acidrainworldgraydawn]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.