EklentilerMinecraft

ActualGuns 3D v1.3 Minecraft Silah Modu

ActualGuns 3D, yüksek kaliteli, 3D, tamamen animasyonlu silahları Minecraft: Bedrock Edition’a getiren bir eklentidir. Her biri kendi yöntemleriyle dengelenmiş ve gerçekçiliği yerine getirmeye çalışan 9 silaha sahiptir.

Kredi: PixelPoly Digital
Oluşturan: Ash (Programcı ve Animatör), Azoz (Programcı), Starlk (Küçük resim sanatçısı), Wind_WL (3D Modeller ve Dokular), VVirog1804 (Öğe dokuları), Vulth (Vitrin videosu), Veidt (3D Modeller ve Dokular), Mecha (3B Modeller ve Dokular), Matt (3B Modeller ve Dokular), Cram (3B Modeller ve Dokular), xHope (Animatör)
Lütfen eklentide sağlanan eula.pdf ve credits.txt dosyasını okuduğunuzdan emin olun. daha fazla bilgi!

Not: Eklenti en iyi Windows 10 veya İleri teknoloji mobil cihazlar için önerilir, Bazı düşük kaliteli cihazlarda düzgün çalışmayabilir, ancak yine de herhangi bir kurulum veya hatta oyunla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, lütfen emin olun discord sunucumuz üzerinden bize ulaşın .

Not: Bu eklenti deneysel oyun özellikleri gerektirir, bu nedenle Eklentiyi oynamadan önce dünya ayarlarınızda “Ek Modlama” ve “Tatil Oluşturucu özellikleri” ni açtığınızdan emin olun.

Bu eklenti, “Actual Guns CSO” adlı eklentinin yan ürünüdür. Bundan, eklenti benzersiz ön ekinde “Gerçek Silahlar” yerine “Gerçek Silahlar” olduğunu elde etti. Bu eklenti, birinci şahıs, üçüncü şahıs, nişan alma, koşma, ateş etme, yeniden doldurma için kendi animasyonlarıyla 9 farklı ateşli silah içerir, adını siz koyun! Hem çok oyunculu hem de tek oyunculu olarak kullanılabilir.

Gelecek güncellemelerde daha fazlasını eklemeyi dört gözle bekliyoruz! Ayrıca, eklentide bulabileceğiniz bazı silahlar:

AWP (Arktik Savaş Polisi) – Keskin Nişancı

Barrett M82A1 – Keskin Nişancı

Benelli M3 – Av Tüfeği

FN P90 – SMG

Taurus PT92 – Tabanca

Zincir Bombası – Fırlatılabilir

MK18 – AR

AKM – AR

M249 – LMG

MP5 – SMG

Addon en son beta sürümünde çalışmıyor, lütfen Minecraft’ın en son kararlı sürümünde oynadığınızdan emin olun.

İnceleme Videosu

Download/İndir (Geliştirici Sitesi)

Not: Telif hakları sebebiyle Mod yapımcısının kendi paylaştığı linki ekliyorum. Bir şekilde yukarıdaki linkten indirmeye çalışın.

İlgili Makaleler

16 Yorum

          1. Yeniden adlandıran bas sonunu mcaddon yap üstüne tıkla minecraft ı seç yüklensin

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.