Android Mod

Toolbox for Minecraft: PE

Minecraft için en iyi mod uygulamalarından biri olan Toolbox For MCPE uygulaması sunduğu özelliklerden farklı olarak Modlu Minecraft APK sürümlerinde Xbox Live oturumu açmanıza da olanak vermektedir. Bu uygulama sayesinde Lisans sorunu istemeyen Minecraft oyunlarınızda Oturum açabilecek ve sunuculara katılabileceksiniz.

Uygulamayı yükleyin. Yükledikten sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulama başladığında zaten Minecraft oyununuz açılmış olacak. Minecraft oyunu açıldığında Xbox Oturumu açmayı deneyin. Hepsi bukadar.

İlgili Makaleler

56 Yorum

  1. ersin abi bende toolbox u indiriyom beyaz bir ekran çıkıyor 2015 te indirdiğimde bal gibi de açılıyordu anlamadım gitti cevap bekliyom abi bu arada abi benim xbox ım var ama live değil xbox 360 bu yüzden senin realmine giremiyorum bir de sunuculara giremiyom abi xbox ‘ımı bende live ‘ mı yapayım yoksa başka bir çözümü varmı abi ?

  2. Ersin abi blocklancır mı ne yükledim hep durduruldu diyodu şimdi öyle birşey olmadı ama hesap şifre girdim sonra tanıdığım başka birinin e postası geldi yani kod onamı gidecek?

  3. Ersin Abi Ben Giriyorum Oturumu Ac Diyorum Hesap Olusturuyorum Toolbox durduruldu diyor abi Tablet Marka Samsung Galagsy Tab3 Andiroid Oyun Clupten En Son Surum Yukledim Abi Cevap Bekliyom

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.