AndroidiOS

Age Of Empires Mobile Android, iOS Apk indir

>>”Age of Empires” gerçek işbirliği

>> Serbest yürüyüş, şehri kuşatmak için şebekeyi almaz ve strateji değiştirilebilir

>> Süper nesil kaliteli turuncu generaller ücretsiz indir

“Return to the Empire”, Tencent Tianmei Studio ve “Age of Empires” tarafından ortaklaşa üretilen yeni nesil bir strateji mobil oyunudur.

Oyun imparatorluğun klasik unsurlarını içine alıyor, sürekli değişen canlı savaş alanında olacak, sıfırdan bir şehir devleti inşa edecek, dünyanın kahramanlarına liderlik edecek ve sürekli olarak bölgeyi genişleteceksiniz.

6,25 milyon kilometrekarelik 3 boyutlu savaş dünyasında, tüm stratejik savaşlar anında gerçekleşir. Serbestçe hareket etmek için birlik hattını çekebilir ve gerçek arazi ve hava durumuna göre esnek bir şekilde stratejiler formüle edebilirsiniz.Milyonlarca süvari karda hücum etmeli mi yoksa yağmurlu bir gecede sürpriz bir saldırı yapmak için çimlere çömelme okçuları göndermeli mi?

Bölge büyümeye ve gelişmeye devam ettikçe, ister şehir kapılarını patlatmak için devasa kuşatma ekipmanlarını kontrol edecek, ister müttefiklerinizi sokakları her yönden kuşatmaya yönlendirecek, hatta bir gizli görev yapacaksınız, ünlü şehirlere karşı savaşmak için müttefiklerinizi bir araya getireceksiniz. belirleyici savaşa kadar ajan! İttifak mı, çatışma mı? Teslim olmak mı, fethetmek mi? Burada asla taca giden birden fazla yol yoktur!

Seven Waters Valley’den King’s Landing’e kadar, ozanlar sonunda kralın destanını söyleyecek.

——“Hoş geldiniz Lord Lord ve İmparatorluğa geri dönün!”

【Oyun özellikleri】

[Özgür Şehir İnşaatı, Medeniyet Geliştirme]

Bu garip dünyayla karşı karşıyayken, neyse ki sizi destekleyecek bir şehir var. Burada binaları özgürce yerleştirebilir, teknoloji geliştirebilir, sakinleri makul bir şekilde dağıtabilir ve benzersiz ve ayrıcalıklı bir şehir devleti yaratabilirsiniz. Çin, Frenk, Bizans ve Roma olmak üzere dört uygarlık tarzı arasında dilediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz.Sadece küçük köprülerin ve akan suyun zarafetini takdir etmekle kalmaz, aynı zamanda Gotik kalelerin romantizmini de hissedebilirsiniz. günaydın.

[Taze savaş alanı, serbest yürüyüş]

Şehriniz yavaş yavaş büyüdüğünde, düşmanın imrendiği kişileri kesinlikle kendine çekecektir. Savaş borusu çaldığında, kaldırım ve işgal ızgaralarının prangalarını kırabilir, büyük haritada dörtnala gitmek için binlerce birlik ve atı özgürce kontrol edebilir ve hatta araziyi kullanarak ormanda saklanmak için bekliyor, vermek için bekliyor. düşmana her an ağır bir ağırlık vur.

[Kahramanlar ve ünlü generaller, kontrolünüz altında]

Bir ordu ile generallerin vazgeçilmez olması doğaldır ve çeşitli medeniyetlerden cesur generaller ve ünlü yetkililer çağrınızı bekliyor. Beş seviyeyi geçip altı generali öldüren Fransa’nın Azizi Jon’u ve Dövüşçü Aziz’i komutanıza alabilirsiniz.İkinci sezonda şair Li Bai, uçan general Lu Bu ve Aslan Yürekli Kral Richard gibi efsanevi kahramanlar yer alıyor. “dünyadaki kahramanlarınızı” tatmin edecek gibi görünecek. Kişiye özel özel becerilere sahipler, nihai hareketin yayınlanma zamanlamasını özgürce seçebilir ve kritik bir anda savaşın gidişatını tek bir hamlede çevirebilirsiniz!

【Stratejiyi kullan, ittifak çatışması】

Şu anda, zaten biraz ünlüsünüz, ancak tahta çıkmak istiyorsanız, ittifaka katılmalı ve benzer düşünen müttefiklerle bir ünlü şehri birbiri ardına fethetmelisiniz. 4 şehir kapısı ile üç boyutlu şehre karşı karşıya kalarak mancınığı kontrol ederek önden saldırabilir, şehirdeki ok kulelerini ve binaları yavaş yavaş yok edebilir ve hatta düşmanla sokak savaşlarına başlayabilirsiniz. İkinci sezonda, yepyeni mucize oyun deneyimini yaşayabilir ve dokuz harikanın işgali için diğer ittifaklarla rekabet edebilirsiniz. Bu Game of Thrones oyununda, siz ve müttefikleriniz, High King City’e ulaşana kadar bölgenizi genişletmek için strateji kullanmaya devam etmelisiniz.

Bu sürekli değişen canlı savaş alanında, ayak iziniz Yedi Su Havzası’ndan Kralın Şehri’ne kadar uzanıyor. Sıfırdan bir şehir devleti kuruyorsunuz, dünyanın kahramanlarına liderlik ediyorsunuz, orduyu keyfi olarak manipüle ediyorsunuz ve bölgeyi müttefiklerle genişletiyorsunuz ve kullanıyorsunuz. efsanenize ulaşmak için strateji.

Yeni bir çağ, yeni bir imparatorluk, Yüce Kral Şehri’nin tahtı boşaldı, tüm lordlar, hazır mısınız?

【Oyuncu değerlendirmesi】

İmparatorluğun büyük resmi yetkilisi “Luo Yonghao”: Sadece talk show’larda değil, strateji oyunlarında da. “İmparatorluğa Dönüş”te irili ufaklı savaşlar var.Kendi güçlü ve zayıf yönlerinizi düşünmeli, düşmanın hareketlerini tahmin etmeli ve benim gibi rüzgara karşı dönme şansınız olmadan önce genel duruma bakmalısınız.

Empire oyuncusu “PDD”: “Age of Empires” on yıldan fazla bir süre önce benim strateji oyunu aydınlanmam olduğu söylenebilir, bu yüzden “Return to Empire” kapalı betadayken, her seferinde aktif olarak kaydoldum. Oyun, imparatorluğun klasik unsurlarını çok iyi bir şekilde restore ediyor ve birçok yenilikçi oynanışa sahip.On yıldan fazla bir süre önce strateji oyunları oynamanın dokunuşunu yeniden kazanmamı sağlıyor ve beni 2005 yazına ve ayrıca strateji oyununa geri götürüyor. . altın çağ.

Oyuncu “Dragon Brother”: Piyasadaki ana akım strateji mobil oyunlarını temel olarak oynadım.Sorumlu bir şekilde bu oyunun gerçekten farklı olduğunu söyleyebilirim.Grid’i işgal etmenin yolunu açmaya gerek yok ve birlikleri özgürce çalıştırabilirsiniz. büyük haritada derece çok yüksek. Ek olarak, farklı arazilerin getirdiği oyun mekanizması gerçekten çok iyi.Tibetli askerler ve çalılar başkalarına gizlice saldırabilir ve güçlüleri zayıflar tarafından yenmek ve çoğuları daha az yenmek gibi ilahi bir işlemi gerçekten gerçekleştirebilir.

Oyuncu “Wang Wang Amca”: Bu sunucuda S1 oynamayı hemen bitirdim. Bu oyunu iki ay oynadıktan sonra benim için en çekici şey, güçlü bir strateji anlayışına sahip şehir savaşı oynanışı. Mancınık kullanmak ilginç şehir içi binaları birkaç gün önceden yıkmak. Şimdi ittifaktaki 100’den fazla kişi gelecek sezon yeni oynanışı dört gözle bekliyor ve ittifakımızın Supreme King City’yi savunmasını ve S1’e şimdiden heves etmesini diliyorum!

Oyuncu “Yenilmezler”: SLG mobil oyunlarıyla ilk tanıştığımda, orijinal strateji oyununun ekran ve doku seviyesinin bu kadar yüksek olabileceğine ve oyunun sonundan daha düşük olmadığına şaşırdım. Generallerin orijinal resimleri yağlıboya tarzında olup, şehirdeki tarım arazileri, değirmenler ve kışlaların tamamı 3 boyutludur.Küçük oduncular bile yakınlaştırdıklarında çok fazla ayrıntıya sahiptirler. ikame!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.