Harita/Map

Arcadia Dünyası 1.0.5

Nadir silahlar almak ve her zamanki gibi MMORPG’deki gibi hikayeyi takip etmek için arkadaşlarınızla birlikte solo tesviye veya savaşan olabilen MMORPG oyunlarını seviyorsanız, aradığınız dünya budur!

Arcadia Dünyası

Minecraft’ınızda MMORPG oyununu ve özellikle Üçüncü Kişi Geri için oluşturulan bir haritayı hissedebilirsiniz.

burada hikaye çizgisini takip etmek veya bu haritadaki seviyeyi en yükseğe çıkarmak, Orklar, Ejderhalar ve diğer birçok düşmanla savaşmak, çok fazla kılıç toplamak için macera oynayabilirsiniz. mal toplayan ve daha sonra bunları piyasada satan bir tüccar olmak, bu Arcadia Dünyasının bir resmi.

Not: Bu hala geliştirme aşaması aka beta, hala hikaye, npc, vb üzerinde çalışıyor. Eğer bir addon yapımcısı iseniz ve bu dünyada kullanılan addon endişelenmeyin çünkü bu dünyada adınızı kredi ekleyeceğim ve bu dünyada bir tanrı olacaksınız ve adınız Arcadia Tarihine eklenecek.

Download/İndir Mediafire

Download/İndir Cloud.mail.ru

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.