ARMED HEIST iOS Mobil Oyun

Armed Heist oyunu şuan için sadece iOS İsveç mağazasında olup, sadece iPhone 5’ler, iPad Air 2 veya daha iyi bir cihaz sahibi kullanıcılar indirip oynayabilirler. Çok yakında Android sürümü geldiğinde sizlere bunun da duyurusunu yaparak tanıtmaya çalışacağım.

Güncelleme: Oyun Android için de çıkmıştır.

Açıklama

 

CRIME MAP, çok çeşitli dinamik işler sunuyor ve oyuncular, küçük çaplı kuyumcu mağazalarından, büyük banka kasalarıyla büyük ligistlere kadar her şeyi seçmekte özgürdür.
Siz ilerledikçe işler daha büyük, daha iyi ve daha ödüllendirici olur. Daha fazla nakit kazanmanın yanı sıra, rütbeli tırmanış ve efsanevi bir suçlu olmakla birlikte, şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın modifiye silahları inşa etmenizi sağlayan bir silah özelleştirme sistemi geliyor.

Temel Özellikler

• CRIME MAP – Dinamik iş veritabanı, oyuncuların küçük-zamanlı isabetlerden büyük ligistlere kadar mevcut işleri seçip seçmelerini sağlar.
• SİLAHLAR VE DEĞİŞİKLİKLER – 30’dan fazla benzersiz silahla, keskin nişancı ve saldırı tüfeklerinden kompakt SMG’lere kadar her şeyi kapsar. Bir favori için yerleştikten sonra, tüm bunları silahınızın performansını etkileyecek olan yerler, baskılayıcılar, kulplar, variller, stoklar ve daha fazlası ile değiştirebilirsiniz. Tamamen estetik gelişmeler de vardır, her silahın geniş bir yelpazesi vardır.
• DİNAMİK SENARYOLAR – Hiçbir soygun iki kez aynı anda oynamaz. Her senaryo sen nasıl oynandığına bağlı olarak değişecektir.
• 3D DOKUNMATİK DESTEK – Sadece ateş etmek için ekrana basın. Ekranı kapatan başka düğme yok!
• HAPTIC FEEDBACK – Parmaklarınızın ucunda her öldürmeyi hissedin!

NOT: iPhone 5’ler, iPad Air 2 veya daha iyi bir cihaz gerektirir.

İnceleme Videosu

 

▶ Download iOS: TIKLA

▶ Download Android: TIKLA

4 comments

 1. EnKayen dedi ki:

  Ersin Abi Mağaza değiştir yada iptal veriyor ne yapıcaz

 2. Oyun video dedi ki:

  selam abi

 3. Baran dedi ki:

  Pyun sçılmıypr ne yapmam gerek

 4. Türk Gamer dedi ki:

  Abi Cihaziniza Uyumlu Değil Yaziyo

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.