Eklentiler

Bebek Modu MCPE Minecraft

Minecraft MCPE oyununda bebek olmayı istermiydiniz. Öyleyse bu mod tam size göre. İsterseniz gençlik halinize dönebilir, isterseniz tekrar eski haliniz olan büyük olarak yeniden oyuna devam edebilirsiniz. Android, iOS ve Windows 10 Edition Bedrock sürümlerinde çalışır. Versiyon 1.12 ve üzeri için geçerlidir.

Oyunda iki çeşit iksir yapılabilir. Gençlik ve Yetişkin. Bu iksirleri survival modunda da yapabilirsiniz. Ancak bunun için ölümsüzlük totemi gibi zor bir itemi uyandırıcıdan almanız gerekecek.

Gençlik İksiri 

Yetişkin olan oyuncuları bebek hallerine yani gençlik hallerine dönüştürür. Onu hazırlamak için çalışma masasına Su Şişesi, Parlayan Karpuz ve Ölümsüzlük Totemi koyun.

Yetişkin İksiri

Bebek olan oyuncuları eski hallerine dönüştürmeye yarar. Bu sayede orjinal oyuncu boyutlarına dönmüş olursunuz. Çalışma masasına Su Şişesi, Fermente Örümcek Gözğü ve Ölümsüzlük Totemi koyarak oluşturulurur.

Gençlik iksiri kullanan oyuncular bir bloklu geçitlerden rahatlıkla geçebilir.

Video İnceleme

Download/İndir

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.