Eklentiler

Bugatti Veyron Grand Süper Spor Araba MCPE

Bu inanılmaz high-end araba ile sürüngenleri ve diğer canavarlardan hızlıca kaçın. Bugatti Veyron Grand Super, lüks bir spor aracıdır ve nihayet Minecraft’da tadını çıkarabilirsiniz. Minecraft’da dolaşmak için bir at veya eşek dışında başka bir şey arıyorsanız o zaman bu araba kesinlikle güzel bir eklentidir.

Oluşturan:  Fernancraft277998 ,  Twitter Hesabı

Nasıl çalışır?

 

Araba aslen cadı yerine geçtiği için genellikle bataklıklarda bulunabilir.

Arabayı çalıştırmak için bir anahtara ihtiyacınız olacak. Havuç yerine geçen anahtarı elinizde tutmadan önce arabaya binin ve sürmek için anahtarı elinizde tutun.

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Linkten eklentiyi indirin ve indirdiğiniz eklentinin üzerine dokunun
  • Eklenti otomatik olarak kurulacaktır
  • Otomatik kurulmazsa üzerine dokunun Minecraft ile aç seçeneğine dokunun
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Yeni oyun oluşturma ekranında yer alan kaynak paketleri ve davranış paketlerindeki eklentiyi aktif edin
  • Oyuna girin ve eklentiyi dünyalarınızda kullanın.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

19 Yorum

    1. Berke safariden gametfoool yaz sonra gez bulunca gir sonra appeven diye uygulama var ona tikla vet get dowland yaziyo ona tikla indir sonra indirilince ayarlardan genele genelden aygit yonetimine tikla sonra bas ve guvdn e bas sonra gir uygulamaya sonra minecraft yaz indir Yazana kadar oldum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.