Android

Bus Simulator 2023, çok oyunculu modda otobüs sürmenizi sağlar

Bus Simulator 2023, 1’e 1 ölçekte gerçekçi şehirler yarattı. Grafikleri özelleştirebilir ve çeşitli otobüslerden 1 otobüs seçebilirsiniz.

Bus Simulator 2023, tipik bir şehir ulaşımı satın alabileceğiniz, özelleştirebileceğiniz ve yolcuları St. Petersburg da dahil olmak üzere farklı güzergahlara ve şehirlere götürebileceğiniz yeni bir otobüs şoförü simülatörüdür. Artık oyun Android’de mevcut, sürüm Google Play’e göre 23 Kasım’da gerçekleşti.

Bus Simulator 2023, birinci şahıs bakış açısına sahip olması ve hatta yalnızca nereye döneceğinizi değil, istasyonun adını da söyleyen bir sesli asistanı olmasıyla dikkat çekiyor. Geliştiriciler, gerçekçi şehirler yaptıklarını ve genel olarak akıllı telefon standartlarına göre, otobüsün içinden çevredeki evlere kadar her şeyin iyi göründüğünü iddia ediyorlar.

Bus Simulator 2023’ün büyük bir artısı, kuralları çiğnediğiniz için para cezası değil, kurallara uyduğunuz için para kazanmanızdır. Ayrıca, bireysel şehirler görevlere bölünmüştür, havayı değiştirebilme özelliğine sahip rotalara ayrılmıştır. Her seviyeyi tamamlamak yaklaşık 3 dakika sürer. Ve en önemlisi, yolcuların nasıl girip çıktıklarını görebiliyorsunuz, artı sizi karşılıyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.