AndroidiOS

Call of Duty: Project Aurora Warzone Mobile Geliştirme Aşamasından Yeni Bilgiler

Call of Duty evreninde geçen yeni bir mobil oyun , kapalı bir alfa testinden geçiyor.

Call of Duty: Project Aurora, birkaç yıldır söylentileri dolaşan Call of Duty: Warzone Mobile ile aynı. Dün, oyun için yalnızca “doğrudan davetiyeler” ile katılabileceğiniz kapalı bir alfa testinden geçtiğini belirten resmi bir yazı çıktı. Yavaş yavaş, Activision daha fazla oyuncu ekleyecek ve yeni bilgiler yayınlayacak.

Şu ana kadar Call of Duty: Warzone Mobile için bir çıkış tarihi yok . Şu anda, test uzmanları optimizasyonu kontrol ediyor ve büyük haritalardaki hataları tespit ediyor. Ne yazık ki, bir Gizlilik Sözleşmesi imzaladılar ve bilgileri kamuya açık olarak paylaşamayacaklar. Abone olmanız daha iyi olsa da, uygulamanın gösterdiği gibi, tüm test kullanıcıları kurallara uymaz.

Şanslı kişilerden biri olsanız ve Call of Duty: Project Aurora battle royale testi için bir davet alsanız bile, ilerlemenizin resmi sürüme aktarılmayacağı gerçeğine hazır olun.

Call of Duty: Warzone Mobile Geliştirme aşamasından bazı soru ve cevaplar.

Yeni mobil başlığımızın kod adı olan Project Aurora ile misyonumuz, hızlı tempolu, kesin ve yüksek kaliteli Battle Royale aksiyon deneyimi ile dünyanın dört bir yanındaki arkadaşları, aileleri ve insanları çeşitli oyunculardan oluşan küresel bir toplulukta bir araya getirmektir. Bu, oynamak için yepyeni bir yol sunar.

Aurora Projesi hakkında Reddit’in derinliklerinde veya YouTube’daki spekülasyonlar aracılığıyla fısıltılar duymuş olabilirsiniz , ancak henüz resmi olarak hiçbir şey açıklamadık. Oyun hala geliştirme aşamasında ve Project Aurora Closed Alpha’daki ilk oyun testimizin ortasındayız . Kapalı Alfa’nın boyutu sınırlıdır ve onunla birlikte, yeni özellikler çevrimiçi hale geldikçe, ayarlama, stres testi eşleşmeleri, hataları tespit edip düzeltmenin yanı sıra oyunun tüm yönleriyle ilgili geri bildirim ve içgörü toplamaya başlamak istiyoruz.

Kapalı Alfa katılımcıları ayrıntıları herkese açık olarak paylaşmayacak, ancak güncellemeleri burada yayınlamaya başlayacağız. Geliştirme arttıkça, gönderilerin sıklığı da artacaktır. Şimdilik, burada paylaşabileceğimiz her şey:

S: Project Aurora Closed Alpha’da oynamak için kaydolabilir miyim ?

C: Hayır, Kapalı Alfa, doğrudan davet yoluyla yalnızca sınırlı sayıda katılımcıya açıktır. Bununla birlikte, geliştirme aşamalarına ulaştıkça, Kapalı Alfa aşaması boyunca ve ötesinde, bazı şeyleri açacağız ve daha fazla oyuncu ekleyeceğiz. Bu gönderiler aracılığıyla veya oyunun resmi duyurusu ile ilgili gelecekteki iletişimler aracılığıyla bununla ilgili haberlere dikkat edin.

S: Neden Kapalı Alfa ve tüm oyunculara açık değil?

C: Project Aurora hala geliştirme aşamasında olduğundan, bu aşamada hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olmak için yalnızca az sayıda katılımcıya ihtiyaç var.

S: Project Aurora ne zaman herkesin kullanımına sunulacak?

C: Bize güvenin, bu heyecan verici deneyimi dünyanın dört bir yanındaki mobil oyunculara sunmaktan daha fazla heyecan duyamazdık, ancak henüz adını bile resmi olarak açıklamadık ve şu anda paylaşacak bir çıkış tarihimiz yok. O zamana kadar birçok güncellememiz ve paylaşımımız olacak ve kesinleştiğinde çıkış tarihini de heyecanla paylaşacağız.

S: Kapalı Alfa ile ilgili yardıma ihtiyacım olursa nereye giderim?

C: Kapalı Alfa sırasında teknik destek sınırlı olacak, ancak geri bildirim sağlamak için oyun içi kanallarımız var ve oyuncuları bilinen sorunlar, düzeltmeler ve daha fazlası hakkında bilgilendirmek için düzenli olarak oyun içi yamalar ve güncellemeler yayınlıyoruz.

S: Kapalı Alfa’daki konumlar ve karakterler final oyuna dahil edilecek mi?

C: Aurora Kapalı Alfa Projesi’nin içeriği nihai değildir ve değişikliğe tabidir. Şu anda sadece oyunun büyük ölçekli Battle Royale oynanış mekaniklerini mobil cihazlarda değerlendiriyorduk.

S: Kapalı Alfa zaten tam olarak optimize edilmiş mi?

C: Hayır, Project Aurora Closed Alpha’nın amacı, maçları stres testi yaparak, performansı ve aslına uygunluğu artırarak ve aktif geliştirme sırasında hataları bulup düzelterek oyunu optimize etmeye ve iyileştirmeye devam etmektir.

S: Kapalı Alfa oyunda olacak her şeyi içeriyor mu?

C: Uzun bir atışla değil. Bu sadece elimizde olanın bir parçası. Project Aurora ile yolunuza çıkan tüm heyecan verici şeyler hakkında zamanı gelince sizi bilgilendireceğiz.

S: Kapalı Alfa ilerlemesi son oyuna aktarılacak mı?

C: Hayır, bu Kapalı Alfa sırasında yapılan tüm veriler ve ilerleme sıfırlanacak ve herhangi bir zamanda silinebilir veya sıfırlanabilir. Tabii ki, oyun bittiğinde ve dünya çapında kullanıma sunulduğunda, tüm ilerleme kaydedilecektir.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için en iyi deneyimi yaratmak için çok çalışıyoruz ve bu yolculuğu sizinle paylaşabildiğimiz için heyecanlıyız, bu nedenle ek güncellemeleri buradan takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.