AndroidiOS

ClubR: Araba Park Simülatörü

ClubR Online akıllı telefonlara uçtu. Bu, birçok modu olan sıra dışı bir yarış simülatörüdür.

ClubR Online , Rusya’da Android’de ve muhtemelen diğer ülkelerde bulunan bir mobil projedir; iOS için sürüm bilgisi yok. Oyunculara dört mod sunulur: park etme, görevler, serbest sürüş ve eğlence . Anlaşılan sezonları bekliyoruz, şimdi ilki başladı. Bunun tamamen bir sürüş simülatörü olduğunu düşünmeyin, ancak belirli bir noktaya kadar sürmemiz ve doğru park etmemiz istenecek. Bunun için sürücüler, araba pompalamak ve yenilerini satın almak için para alırlar.

ClubR Online’ın gelişmiş kontrolleri vardır, böylece oyuncular bir vites kutusu, el freni, acil durum ışıklarını açma, sinyal verme, ön cam yıkayıcıları ve hatta müziğe sahip olur. Grafiklere gelince, eski Need for Speed ​​seviyesinde , örneğin Yeraltı serisi. Hasar sistemi de gelişmiş değil, ancak yayaları vurabilirsiniz, bu zaten Grand Theft Auto’ya daha fazlasını verir . Ancak bu tür eylemlerden sonra polislerin neden peşinde olduğuna şaşırmayın.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (Yakında)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.