Android

Dead Light Android ve iOS Mobil Oyun

Mobil oyun sektörüne yeni bir korku temalı oyun daha eklendi. 13. Cuma oyununa oldukça benzeyen Dead Light oyunu Android için şuan indirilebilir olsada henüz iOS için yayınlanmadı. Ama yakın zamanda iOS için de çıkmasını bekliyoruz.

Translate;

Ölü Işık dört kurtulanların ekibi acımasız katil ile mücadelede hayatta kalmaya çalışan ellerinden geleni bir kooperatif çevrimiçi korku hayatta kalabilmek.

kurtulanların ana hedefi hayatta kalmak için takım halinde hareket etmek ve mümkün olan her şeyi yapmak ya da gün ışığı ile ölü olacak. Onlar kırık jeneratörlerini tamir ederek kapalı konuma çıkmak gerekiyor. Hayatta kalanlar, yardım iyileşmek ve katilin ölümcül elinden birbirlerini kurtarmak gerekir.

Android Oyunlar

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve Google Play’de istediğiniz tarz bir oyun yok ise hemen teklonoji‘yi ziyaret ederek binlerce android oyunlar arasından istediğinizi indirebilirsiniz.

Onlarca farklı kategoride binlerce oyunun yer aldığı Android Oyunlar kategorisinde tüm oyunların ücretsiz bir şekilde indirebildiğini de belirtelim.

katil ana hedefi çok daha kolaydır. Katil hepsini ve kurban kurtulanları yakalamak gerekir.

Ölü Işık asimetrik çevrimiçi oyun benzersiz bir deneyim sunar. Dört kişilik ekip bir yenilmez katil gücüne karşı gerekiyor. Bu oyun cuma ve diğerleri gibi korku hayatta kalma oyunlarının hayranları için mükemmel bir seçim olduğunu. ava veya avlanmak: Burada üzerinde hangi tarafı karar vermek için zaman geliyor! İyi şanslar!

Video İnceleme

 

▶ Android Download/İndir: TIKLA

iOS: Yakında

İlgili Makaleler

21 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.