AndroidiOS

Delta Force: Hawk Ops Ön Kayıt Ödülleri ve Oyun Modları

Delta Force: Hawk Ops Gamescom 2023 etkinliğinde tanıtılmıştır. Buna göre, ön kayıt ödülleri ve oyun modları ortaya çıkmıştır.

Oyun, heyecan verici bir hikaye kampanyası ve sinematik çatışmalar sunmaktadır. Oyuncular, Somali’nin başkenti ve en büyük şehri Mogadişu’ya götürüleceklerdir. sokak çatışmalarına katılma, gece özel operasyonlara dahil olma ve enkaz yerlerini keşfetme fırsatı bulacaklar.

Bu oyun, Delta Force evreninin tanıdık ve gizemli karakterlerini içereceği için hayranları için oldukça memnuniyet verici bir deneyim sunacaktır.

“Delta Force: Hawk Ops” Oyun Modları:

  • Tehlikeli Operasyonlar: Oyuncular, 3 askerden oluşan bir takım kuracaklar. Ayrıca sınıf, ekipman, haritalar ve duruma göre gerçek zamanlı olarak adapte edilecek yolları seçilecek. Nadir eşyaları arayacaklar, yeni reçetelerle dolu sandıkları keşfedecekler ve yapay zeka düşmanlarından kaçınacaklar. Zafer için tahliye edilmeleri gerekecek.
  • Havor Savaşı: Oyuncular, hücumcu, keskin nişancı, mühendis ve sağlıkçı olmak üzere 4 farklı sınıf arasından seçim yapabilecekler. Dahası 10 farklı savaş aracını kullanma imkanı bulunacaktır. Bunlar arasında botlar, tanklar ve savaş uçakları da yer alacak. Su, hava ve karada gerçekçi ve dinamik savaşlar oyuncuları bekliyor olacak. Bir taraf savunma yaparken, diğer taraf ise saldıracak.

Oyuna önceden kaydolarak yaparak ödüller kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Oyunun çeşitli modları ve heyecan verici hikayesi bulunmaktadır. Oyuncular, unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar.

Ön Kayıt Ödülleri:

Delta Force: Hawk Ops

Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil. Android, iOS, PC, PS5 ve Xbox için çıkışını yapması beklenmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.