Android

Drive Simulator 2020

Kendi inşaat ve nakliye şirketinizi işletin. İşinizi geniş ve ayrıntılı bir ortamda satın alın, inşa edin, taşıyın ve genişletin. Android ve iOS için şuan mevcut.

Drive Simulator 2020, inşaat işlerinden nakliye ve kurtarmaya kadar çeşitli hedeflerle doludur. Bir dizi farklı boyutta araç satın alın ve sürün, küçük ve büyük binalar, köprüler, yollar ve diğer serin yapılar inşa edin. Büyük vinçleri ve makineleri çalıştırın, küçükten büyük ebatlara kadar kargo teslim edin ve arızalanan araçları kurtarın.

Kolay ve karmaşık işleri tamamlamak, ödüllendirmek ve araç filonuzun boyutunu büyütmek için beş farklı mod arasından seçim yapın. Ayrıca özgürce dolaşabilir ve araçlarınızdan herhangi birinde büyük ayrıntılı şehri keşfedebilirsiniz. Kurallara ve trafik ışıklarına uymayı ve azalırsanız yakıt ikmali yapmak için şehirdeki yakıt istasyonlarından herhangi birini çekmeyi unutmayın.

Özellikleri:
– Kendi şirketinizi yönetin
– Seçebileceğiniz 7 mod
– Geniş ayrıntılı ortam
– Gündüz / Gece sistemi
– Çeşitli kamyon, treyler ve inşaat araçları
– Araç özelleştirme
– Her araç için iç görünüm
– Araç yakıt sistemi
– Büyük vinçleri çalıştırın
– Dinamik Ai trafik ve trafik ışıkları sistemi
– Dört farklı kontrol seçeneği

[appbox googleplay com.dualcarbon.drivesimulator2020] [appbox appstore id1462827722]

Download Android

Download iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.