AndroidiOSMobil Oyunlar

Dungeon Hunter 6 Ekim’de çıkıyor ama tüm bölgelerde değil

Dungeon Hunter 6 nihayet çıkış tarihi ile birlikte geldi. Oyun 6 Ekim tarihinde çıkışını yapacaktır. Ancak tüm bölgeleri kapsamamaktadır.

Dungeon Hunter 6, Gamescom 2023‘te de gösterilen Gameloft‘un mobil oyunudur. Geliştiriciler, sürümün 13 Ekim 2023’te önce ABD ve diğer birkaç ülkede, daha sonra dünyanın geri kalanında gerçekleşeceğini bildirdi. Bunun bir deneme çalışması olacağı ortaya çıktı.

Hikaye, Dungeon Hunter 5’teki olayların 200 yıl sonrasında geçiyor. Savaşlar, oyuncuların seçeceği sınıflara göre yapılacaktır; toplamda 5 tane vardır. Ayrıca oyuncular bazı teğmenleri de seçebilecekler. Loncalar, arkadaş sistemleri vb. dahil olmak üzere sosyal içeriğe çok fazla önem verilmesini bekleyin.

Oyuncular, karakterlerini çeşitli nadirliklerdeki ekipman ve silahlarla özelleştirebilecekler. En iyi zırh, baskınlardan, boss dövüşlerinden ve diğer üst düzey içeriklerden elde edilebilirler.

Geliştiriciler, Dungeon Hunter 6’nın para kazanma sistemini açıklamadı. Büyük olasılıkla, uygulama içi satın alımlar olacaktır. Aylık sezonlarla birlikte ücretsiz olacaktır. Oyunun premium olması pek olası değildir.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.