F1 Mobile Racing

Formula tutkunları veya yarış oyunu tutkunları için F1 Mobile Racing yayınlandı. Şuan için sadece iOS platformunda ve sadece Filipinle App Store üzerinde bulunan oyun yakında Android için tüm bölgelerde çıkışını yapacak. Videoda Nasıl indirip kurabileceğinizi anlattım.

Oyun Bilgileri Translate/Çeviri

FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası ™ ‘nın resmi mobil oyunu olan F1® Mobile Racing ile dünyanın en büyük motor sporlarında yerinizi alın.

Kendi F1 otomobilinizi zeminden geliştirin ve özelleştirin ya da 10 resmi F1 takımından birinin yarışmasını, dünyanın dört bir yanından rakipleri çok oyunculu düellolara davet edin. Fransa’da Paul Ricard ve Almanya’daki Hockenheim’ın dönüşü dahil olmak üzere 2018 sezonundan gelen resmi tüm 21 resmi devrelere sahip olan F1 Mobile Racing, Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Max Verstappen ve Fernando Alonso dahil olmak üzere gezegendeki en büyük sürücülere karşı yarışmanızı sağlar. .

Rakibinize karşı, ilk sırada olmak için basit bir hedefe sahip olursunuz!

• FORMULA 1® RESMİ MOBİL OYUNU: F1 Mobile Racing, tüm takımları, arabaları, sürücüleri ve devreleri içeren 2018 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası ™ için resmi bir mobil oyun.
• GERÇEK ZAMANLI ÇOK KATMANLIĞI: Gerçek zamanlı 1v1 yarışlarında dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla özgürce oynayabilmek için ligleri en iyi şekilde kullanın.
• KENDİ F1 ARAÇLARINIZI GELİŞTİRİN VE YÜKSELTİNİZ: Aracınızın performansını yükseltmek ve her Grand Prix ™ için en iyi yapılandırmayı bulmak için uygun parçaları toplayın!
• GÜNCELLEME GRAFİKLERİ: Muhteşem görsellerle gerçek bir F1 sürücüsü olma hissinin tadını çıkarın.
• YÜRÜYÜŞ YARIŞMALARI: Cep telefonunuzda konsol kalitesinde bir oyun deneyimi ile gezegendeki en büyük yarış gösterisine katılın.
• ZAMANLI SINIRLI OLAYLAR: Resmi F1 Grand Prix ile denk gelen ve özel oyun içi ödüller kazanan özel ‘zaman sınırlı etkinliklerde’ yarış.

Video İnceleme

 

▶ Download iOS: TIKLA (iOS için nasıl kurabileceğiniz videoda anlatılmıştır. Lütfen izleyin)

ANDROID Sürümü Çok Yakında…

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

3 comments

  1. Tolga Kuyucak dedi ki:

    Abi merhaba ben dediğin gibi F1 oyununu indirdim sonra mağazayı tekrar Türkiye yaptım.Peki güncelleme gelirse nasıl anlıcam Filippin magazasına mı girmem gerekecek yine ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.