Android

Flappy Bird Android APK

Flappy Bird, Nguyễn Hà Đông (Dong Nguyen) tarafından akıllı telefonlar için yapılan bir oyundur. Aslında bu oyun Iphone 5 için 5 Mart 2013’te piyasaya sürüldü, fakat oyunda yapılan küçük bir güncelleme yüzünden oyun aniden bir trend haline gelmiştir. 2014 ise oyun Amerika ve Çin gibi ülkelerde en çok bedava indirilen oyunlar listesine girmiştir.

Fakat oyun 9 Şubat 2014 tarihinde yapımcının isteği üzerine Google Play ve App Store’dan kaldırılmıştır. Bu istek ise 1 gün öncesinden yapımcının Twitter hesabindan attığı tweet sayesinde biliniyordu: Sorry Flappy Bird users, 22 hours from now, Flappy Bird will be taken down. I can’t take this anymore. diyerek yapımcı burada dünyanın ve medyanın dikkatine katlanamadığından dolayı oyunu 22 saat sonra kaldıracağını söylemiştir.

Download Android APK

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.