AndroidiOS

Gatherers Android

Mobil proje Gatherers Android’de başlatıldı. 3 kişilik bir kooperatif işletiyor.

Gatherers akıllı telefonlar için bir macera oyunudur. Mükemmel grafiklere ve geniş yerleri keşfetme yeteneğine sahiptir. Aslında, birkaç kahramandan biri için görevlerden geçiyoruz ve silahları geliştiriyoruz. Bu arada, arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz, çünkü seçilen karaktere bağlı olarak takımdaki rolünüz değişir – mühendis, doktor vb. Bu arada, seviyelerde jeton toplamayı ve bir jetpack ile havaya uçabileceğinizi veya düşman saldırılarından hızla kaçabileceğinizi unutmayın.

Gatherers ana görevimiz, düşmanlardan yerleri temizlemek ve kötü enerjinin mor lekelerini yok etmektir. Muhtemelen, onlar yüzünden yerel hayvanlar saldırganlaşıyor. Dezavantajlarından biri, seviye atladıkça düşmanlarınızın güçlenmesi, yani geliştiricilerin tanımladığı gibi uyum sağlamalarıdır. Biraz garip, çünkü kahraman, aksine, rakipten daha güçlü hale gelmelidir.

Toplayıcıların heyecan verici orijinal dünyasına girin. Fetheden kötü uzaylıların istilası olan Rot, gezegeni hem organik maddeleri hem de makineleri lekeleyerek yozlaştırdı. Yıkım nedeniyle uygarlığın çoğu dağılmışken, küçük bir yetenekli kurtulan grubu, dünyayı uzaylılardan geri almak için bir araya geliyor.

GERÇEK ZAMANLI KOOPERATİF ÇOK OYUNCULU

Bozuk uzaylı istilasına karşı hayatta kalan diğer üç kişiyle takım kurun ve koordine edin!

TÜM DÜŞMAN BÖLGELERİNİ FETHEDİN

Hayatta kalanlar alanları temizlemeli, yolsuzluğu temizlemeli ve uzaylıları ilerleyip yenmek için görevlerini tamamlamalıdır.

HIZLANDIRMA VE SÜRME SİSTEMİ

Güçlendirme ve kayma sistemine sahip kolay ve sezgisel 3. kişi kontrolleri, hayatta kalanların düşmanlarla karadan veya havadan çarpışmak için haritada taktiksel olarak gezinmesine olanak tanır.

ÜÇ TAMAMLAYICI HAYATTA KALAN KARAKTER SINIFLARI

Mühendis Brunel ve onların Tuzak yetenekleri arasında seçim yapın; Doss, savaş doktoru ve İyileştirme yetenekleri; veya Jolt, yağmacı ve Etki becerileri. Hayatta kalanlar, önlerindeki zorlu görevlerin üstesinden gelmek için birlikte çalışmalıdır.

YÜKSELTİLEBİLİR SİLAHLAR

Rot düşmanlarını yok edin, görevleri tamamlayın ve yıkıcı silahları yükseltmek için ganimeti toplayın!

BÜYÜ VE İLERLE

Seviye atlamak ve yeni daha zorlu görevlerin kilidini açmak için savaşarak deneyim kazanın.

HER ZAMAN ZORLU

Rot uzaylılar savunmasız değildir. Hayatta kalanlar geliştikçe adapte olabilirler, daha sert ve daha zorlu hale gelirler. Hayatta kalanlar başarılı olmak için uyum sağlamalı ve gelişmelidir!

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.