EklentilerMinecraft

Gökkuşağı Şans Blokları Minecraft

Bu Şanslı blok Addon yeni kılıçlar, düşmanlar, yapılar, Herobrine gibi patronlar ve çok daha fazlasını ekler. Rainbow Lucky bloğunu kırarak, aralarında özel yeteneklere sahip sihirli kılıçlar, büyülü küreler, yeni yiyecekler ve diğer birçok eşya gibi 300’den fazla farklı şey ortaya çıkabilir.

S t r u ct u r e s

Gökkuşağı şanslı bloğuna, dev sandık, çöl tapınağı, özel işlevli sihirli tapınaklar, dev iksir şişeleri, köylü evi ve kendinizi keşfetmeniz gereken daha pek çok yapı ekliyor.

M o b s

Gökkuşağı şanslı bloğu, yere patlayıcı oklar fırlatacak bombacı iskeleti, joey gökkuşağı iskeleti, yaşayan bloklar, Ghast başlı dev zombi gibi mini patronlar, dev magma küpü gibi çeşitli patronlar ve düşmanlar ekler. Trolling Bob ve en güçlüsü olan Herobrine adında bir patron.

I t e m s

Gökkuşağının şanslı bloğunu kırarak düşmanları dondurmak, ateşe vermek, uçurmak gibi özel güçlere sahip sihirli kılıçlar, yıldırım atan veya havada yürümek için kristal yollar oluşturan özel asalar, iksir etkisi verdikleri büyülü küreler, bazı yiyecekler, hayatınızı anında iyileştiren tıbbi bir kit ve daha fazlası.

Gökkuşağı mücevheri de eklendi, bu mücevher, dünya yüksekliği Y-15’in altındaki sonsuz dünyalarda üretilen gökkuşağı cevherini kırarak bulunabilir.

Tabii ki gökkuşağı araçları ve gökkuşağı kılıcı da eklendi.

İnceleme Videosu

Download/İndir: 

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Beni dinleyin gök kuşağı altında indir War ona basın indirin 5 dk bekleyin sonra oyuna girin 1.16 we üzerine oluyor modu indirin şans blogu yok ama rainbow bloğu War ama alamıyorsanız sohbet e girip bunu yazın /give oyuncu adınızı yazın ve effect99:lucky_ve kalanını yazarsınız ve ersin çakı ben küçük luyumden beri seni izliyom ve dewam edecem kanalına katılırım ama para diyo evden kimse izin wermiyo ve bu girişi kullan hey YouTube ben Ersin çakı tamammi eskisigibi

  2. abi sarı olanı çalışmıor ama ondan rainbowsn spawn edince oluyor çok iyi şeyler var ellerine kollarına sağlık arkadaşımla opvp atıyoz bu arada deniz altun sana cevabım şu ilk olarak vidyoyyu izlemeni öneririm sonrada farklı şeler dene benim olyuuyo hatta envanterde bulamazsın en üssteki gibi nasıl spawnlanır gösteriyor vidyoyu izle orada modun çalışması için yapılacak şeyler var iyi günler dilerim

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.