Gökkuşağı Şans Blokları Minecraft

Bu Şanslı blok Addon yeni kılıçlar, düşmanlar, yapılar, Herobrine gibi patronlar ve çok daha fazlasını ekler. Rainbow Lucky bloğunu kırarak, aralarında özel yeteneklere sahip sihirli kılıçlar, büyülü küreler, yeni yiyecekler ve diğer birçok eşya gibi 300’den fazla farklı şey ortaya çıkabilir.

S t r u ct u r e s

Gökkuşağı şanslı bloğuna, dev sandık, çöl tapınağı, özel işlevli sihirli tapınaklar, dev iksir şişeleri, köylü evi ve kendinizi keşfetmeniz gereken daha pek çok yapı ekliyor.

M o b s

Gökkuşağı şanslı bloğu, yere patlayıcı oklar fırlatacak bombacı iskeleti, joey gökkuşağı iskeleti, yaşayan bloklar, Ghast başlı dev zombi gibi mini patronlar, dev magma küpü gibi çeşitli patronlar ve düşmanlar ekler. Trolling Bob ve en güçlüsü olan Herobrine adında bir patron.

I t e m s

Gökkuşağının şanslı bloğunu kırarak düşmanları dondurmak, ateşe vermek, uçurmak gibi özel güçlere sahip sihirli kılıçlar, yıldırım atan veya havada yürümek için kristal yollar oluşturan özel asalar, iksir etkisi verdikleri büyülü küreler, bazı yiyecekler, hayatınızı anında iyileştiren tıbbi bir kit ve daha fazlası.

Gökkuşağı mücevheri de eklendi, bu mücevher, dünya yüksekliği Y-15’in altındaki sonsuz dünyalarda üretilen gökkuşağı cevherini kırarak bulunabilir.

Tabii ki gökkuşağı araçları ve gökkuşağı kılıcı da eklendi.

İnceleme Videosu

Download/İndir: 

20 comments

 1. DENİZ ALTUN dedi ki:

  Abi olmuyo oluyor ama sadece itemler ve spawn eggler lucky blovk falan yok sürümüm 1.17

 2. erin caki fan dedi ki:

  abi sarı olanı çalışmıor ama ondan rainbowsn spawn edince oluyor çok iyi şeyler var ellerine kollarına sağlık arkadaşımla opvp atıyoz bu arada deniz altun sana cevabım şu ilk olarak vidyoyyu izlemeni öneririm sonrada farklı şeler dene benim olyuuyo hatta envanterde bulamazsın en üssteki gibi nasıl spawnlanır gösteriyor vidyoyu izle orada modun çalışması için yapılacak şeyler var iyi günler dilerim

 3. erin caki fan dedi ki:

  ersin caki adamdırrrrrrrrrr

 4. YAKUP KÖKSAL dedi ki:

  Ortağım kurulumu nasıl yapacaz

 5. esat dedi ki:

  abi nasıl indiriliyor

 6. Berken Kızıl dedi ki:

  Abi zip olarak iniyor kuramıyorum seni çok seviyorum yanıt verirsen sevinirim

 7. Bahtiyar dedi ki:

  Link nerde

 8. Ehheeğ dedi ki:

  Nerede Download Yazıyor LAN

 9. ödül dereli dedi ki:

  sürüm kaç ve nasıl kuruldunu söylermisiniz

 10. Kral türk dedi ki:

  Beni dinleyin gök kuşağı altında indir War ona basın indirin 5 dk bekleyin sonra oyuna girin 1.16 we üzerine oluyor modu indirin şans blogu yok ama rainbow bloğu War ama alamıyorsanız sohbet e girip bunu yazın /give oyuncu adınızı yazın ve effect99:lucky_ve kalanını yazarsınız ve ersin çakı ben küçük luyumden beri seni izliyom ve dewam edecem kanalına katılırım ama para diyo evden kimse izin wermiyo ve bu girişi kullan hey YouTube ben Ersin çakı tamammi eskisigibi

 11. Mert dedi ki:

  Abi ben linki bulamadım nerde

 12. Hamza dedi ki:

  Abi Indiriyorum Ama Etkinleştirdiğimde Minecraft’tan Atıyor Ne Yapacağım?

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.