Hindistan’dan iddialı bir Indus Battle Royale oyunu ön kayıta açıldı

Efsanevi gezegen Indus’taki gizemli Virlok adasına bırakın. Senin görevin hayatta kalmak ve gıpta ile bakılan element Cosmium ile dışarı çıkmak. Bu yepyeni evrende gezinirken sürekli küçülen bir savaş alanında savaşmak için benzersiz silahlar, teçhizatlar ve sarf malzemeleri bulacak ve kullanacaksınız.

Yeni Nesil Silah Oyunu
Mobil cihazlar için hazırlanmış ve optimize edilmiş, Keskin nişancı tüfeklerinden el toplarına kadar herkes için bir silah var. Silah sesleri, kendi alanındaki en özgün silah oyunu ve deneyimini sunmak için tasarlandı. Indus’un silahları, ateş etmek için harika ve vurulmak kadar acımasız olmak için tasarlandı.

Paragon, yani Görünümlerinizi seçin
Gizemli Sir-Taj’dan güçlü Big-Gaj’a kadar, Indus’un Paragons namı diğer karakter görünümlerinin her biri, kendinizi farklı şekillerde farklı duygularla ifade etmenize izin vererek, yalnızca size ait bir tarz ve kişilikle savaş alanına hükmetmenizi sağlar.

Virlok’a dalın
Virlok’a bir kahraman gibi dalın. Kadim Harabelerde savaşın, Jatayu Central’ın tepelerinden düşmanlarınızı yere indirin veya Arches of Virlok’ta bir hesaplaşma yapın; bu battle royale haritası, zafer ve yiğitlik için sınırsız olanaklara sahiptir.

Cosmium Toplayın
Galaksideki en değerli kaynak ve İndus’ta olmanızın nedeni. COVEN tarafından Cosmium’u geri almakla görevlendirilen sen, Mythwalker, bu gizemli gezegende zafer ve zenginlik arayışındasın. Cosmium, savaş devam ettikçe kendini gösteren eşsiz bir maddedir. Onu bulun ve oyunu anında kazanın. Bazen zafer ayakta kalan son kişiyi beklemez.

İndus’un Gizemini Keşfedin ve Çözün
İndus, galakside ünlü olan gizemli bir gezegendir. Ancak, binlerce yıldır sessiz ve unutulmuş durumda. Ve işte burada devreye giriyorsunuz. Bir zamanlar görkemli bir gezegene ne olduğunu araştırın ve keşfedin ve İndus’un hikayesini bir araya getirin.

Galaxy Brain oynanış klipleri, geliştirme ve özellik güncellemeleri ve çok daha fazlası için takip edin:
Instagram: https://www.instagram.com/indusgame/
Discord: https://discord.com/invite/WGzyhnsmRY
Twitter: https://twitter.com/indusgame
Web sitesi: https://www.indusgame.com/

4

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.