Eklentiler

İtfaiye Modu Minecraft MCPE

Bu eklenti Minecraft MCPE oyununa bir itfaiye aracı ve özellikleri ekler. Bu sayede üç kişiye kadar araca binip itfaiye görevi yapabilirsiniz. Bu özel araç tıpkı Minecraft oyunundaki bir AT gibi binilebilir ve zıplayabilir. Ona binmeden önce birkaç kere anahtar ile üzerine dokunmanız gerekecektir.Oluşturan:  MyoHtet ,  Twitter Hesabı

O nasıl çalışır?

 

Bir görevde dışarı çıkmadan önce yangın söndürme için gerekli öğeleri bulunduğunuzdan emin olun. Araca anahtar ile sağ tıklayarak veya MCPE’de aracın üzerine parmağınızı sürükleyip butona tıkladığınızda gerekli itfaiye eşyalarını aracın altından toplayabileceksiniz.

Aracın kilidini açmadıkça aracı kullanamazsınız. Bunu yapmak için bir Anahtar gerekecek. Bir kere ayarlandıktan ve bittikten sonra onu sürüp diğer kullanıcıların da binmesine izin verebilirsiniz.

İtfaiye makinesinin sürücü önde ve bir itfaiye görevlisi arkada olacak şekilde iki kişilik kokpiti vardır. Şöför de dahil olmak üzere kartopu yerine geçen su toplarını ateşe fırlatabilirsiniz. Bu öğe öncelikli olarak yangın makinesinin üstünde sürüş yapan yolcular içindir, ancak herkes tabii ki bu öğeyi konumlarından bağımsız olarak kullanabilir.

İnceleme Videosu

Nasıl Kurulur?

 

  • Linkten eklentiyi indirin ve indirdiğiniz eklentinin üzerine dokunun
  • Eklenti otomatik olarak kurulacaktır
  • Otomatik kurulmazsa üzerine dokunun Minecraft ile aç seçeneğine dokunun
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Yeni oyun oluşturma ekranında yer alan kaynak paketleri ve davranış paketlerindeki eklentiyi aktif edin
  • Oyuna girin ve eklentiyi dünyalarınızda kullanın.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Abi seni çok seviyorum lütfen gidip kanalına bakarmısın abi kanalımı beğenirsen lütfen son videomada yorum atarmısın abi bu arada kanalimda shadow fight 3 çıktı diye video attım abi kusura bakma lütfen telifte atma abi sana 3 hesaptan aboneyim kanal ismi NDNG cemo baba hd

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.