Eklentiler

Jimbo’nun Noel Silahları Eklentisi MCPE

Bu eklenti, Minecraft’taki sıradan eşyaların bazılarını Noel temalı silahlarla değiştiriyor. Ayrıca Santa’s Sleigh adlı yeni bir araçda oyuna eklenmiş durumda. Noel zamanı ve silah cephaneliğinizi daha uygun bir silah seti ile güncelleme zamanı. Ama Noel Baba’nın Kızağı muhtemelen en iyi şeydir. Minecraft MCPE Android ve iOS için yüklenebilir.

Oluşturan:  Jimbo_Acob , Twitter Hesabı
Güncelleme:  25 Aralık 2018

Noel Baba’nın Kızağı

 

Kızak, yaratıcı envanterde bulunan Kızak yumurtası kullanılarak üretilebilecek yeni bir varlıktır.

Bu, oyuncuların dolaşmak için kullanabileceği bir araçtır. Noel için kesinlikle çok uygun! Sürmek için bir Kızak Anahtarına ihtiyacınız olacak ve sadece kutup ayılarını öldürdüğünüzde elde edebilirsiniz.

  • iOS / Android: Kızakta uzun basın ve sonra Board’a basın  . Sonra hareket etmeye başlamak için bir Kızak Anahtarı tutun.
  • Windows 10: Girmek için kızağa sağ tıklayın. Hareket etmeye başlamak için bir tuşa basılı tutun.

 

Sağlık: 50 kalp, düşme hasarı yok, su ile teması halinde hasarlanıyor. Aynı anda iki oyuncuya kadar taşıyabilir.

Hediye

 

Noel Hediyesi, dünyanızdaki rastgele yerlerde çıkan yeni bir varlıktır. Hediyeyi açmak için onu öldürmen gerekiyor. Daha sonra rastgele bir öğe çıkacaktır.

  • Dünyada rastgele ortaya çıkar
  • Rastgele öğeleri düşürür
  • Yumurtlayan Kızak (düşük şans)
  • Atlı kızak anahtarı düşürebilir

 

Silahlar

 

X-Mas Av Tüfeği (Olta yerine geçer):  En az 10 saldırı hasarı veren bir silah.

Grinch Anti X-Mas Ruh Şişesi (Yumurtanın yerine geçer):  20 saniye boyunca kalıcı bir etkiye sahip (kalıcı bir etki) olan zehirli bir şişe. Oyuncular da dahil olmak üzere herhangi bir gangster bu silahtan etkilenir.

X-Mas Ruh Şişesi (Kartopunun yerini alır): Şişeyi yere atın ve 20 saniye boyunca kalıcı bir iyileşme etkisine neden olacaktır. Daha geniş bir alana yayıldığından ve sağlık artışı da daha iyi olduğundan, iyileşme sıçramasından çok daha iyidir.

X-Mas Tabanca (Yay’ın yerini alır):  Bu silah 20 saniye sürecek olan bir yavaşlama etkisine neden olur. Zombiler (ya da başka bir canavar) tarafından kovalanıyorsanız ve hızlı bir kaçış yapmak için onları yavaşlatmanız gerekiyorsa faydalıdır.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.