EklentilerMinecraft

Kilitlenebilir Kapı Modu + Elektrikli Çit Eklentisi Minecraft

Bu eklenti, oyuna özel anahtar kartları kullanılarak kilitlenebilen/kilidi açılabilen 16 yeni kapı ekler, bu kapıları sadece sizin veya anahtar kartı olan herhangi biri tarafından açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Hatta bu kapıları herhangi bir haritanızda veya şablonunuzda kullanabilirsiniz.

Kilitlenebilir Kapılar:


Bu kapılar kilitliyken kırılmaz, yani ne yanar, boğulur, avlanır, frenlenir ne de öldürülür ( /kill kullanabilirsiniz ama yine de kilitliyken ölmez). Sadece aynı renk anahtar kartları ile açılabilirler (Varsayılan/normal kapı sadece normal anahtar kartı ile açılır/kilitlenir). Hatta bu eklentiyi kullanarak hatırlamak veya bir harita yapmak için isim etiketlerini kullanarak bir kapıya isim verebilirsiniz.

Kilitlenebilir bir kapı yapmak:

2 x Piston

Normal kilitlenebilir bir kapının boyanması:


Normal kilitsiz bir kapıyı istediğiniz boyayı kullanarak renklendirebilir, rengi değiştirmek
için eldeki istediğiniz boya ile kapıya sağ tıklayabilirsiniz (Veya mobil kullanıcılar için basılı tutun): renkli bir kapıyı yeniden renklendirmek için kapı freni ile frenleyin (Bilgi aşağıda verilmiştir), kapıyı yerleştirin ve yeniden renklendirin.

Anahtar kartlar:


Aynı renkli kapıları kilitlemek/kilitlerini açmak için anahtar kartlarını kullanın, ayrıca bir haritanın içinde kullanmak veya hangi kapıyı açtığını hatırlamak için bir örs kullanarak yeniden adlandırabilirsiniz (Bu özellik özellikle renk panjurları için eklendi)

 

Bir anahtar kart oluşturma:


Ağır Ağırlıklı Baskı Plakası : Redstone Tozu (Yalnızca plakanın hemen altına Redstone tozu yerleştirildiğinde çalışır)

Bir anahtar kartı boyama:

Renkli anahtar kartları yapmak için normal bir anahtar kartı istediğiniz boya ile karıştırın, NOT – Boyanızın normal anahtar kartın hemen altına yerleştirildiğinden emin olun:


Toplamda 16 Anahtar Kart seçeneği vardır:

Sahiplenme Modülü:


Bu, kapının kilidinin yalnızca sizin tarafınızdan açılmasını sağlayan özel bir modüldür [ Harita oluşturucular için önerilmez] (Kapıya sahipsiniz ve yalnızca kapıyı açabilirsiniz, bir anahtar kartı taşıdığınızdan emin olun yoksa size reddedildiğini gösterebilir. hata veya kilitli mesaj). Modülü uygulamak için kapıya sağ tıklayın (Mobil kullanıcılar için Tut/Etkileşim seçeneği).

Bir tanıma Modülü oluşturma:

Gözlemci : Demir Tuzak Kapısı

Kapı Kırma:


Kapı Kırılmaz olduğundan, bu eşyayı kullanarak sadece kilidi açıldığında kapıyı frenleyebilirsiniz. Fren yapmak için kapıya sağ tıklayın (Mobil kullanıcılar için Tut/Etkileşim seçeneği) kapınız fren yapacak ve envanterinizde yeni bir kapı elde edeceksiniz. (En az bir boş yuvanız olduğundan emin olun)

Kapı Freni Yapmak:

Makaslar : Çakmaktaşı

Elektrikli çit:


Duvarlarınızı, tabanınızı, kapınızı vb. korumak için bu elektrikli çiti, üssünüze yaklaşan insanları şok etmek için kullanabilirsiniz. Bunun, içine girerseniz size bir şok verebileceğini unutmayın. Kapıda olduğu gibi, bir freni yoktur, bu yüzden dikkatli bir şekilde yerleştirin, aksi takdirde onu öldürmek için bir milyon vuruş yapmanız gerekir (veya onu öldürmek için /kill’i kullanabilirsiniz).

Elektrikli Çit Oluşturma:

8 x Demir Nuggets : 1 x Örümcek Ağı

Soru ve Cevaplar:

S: Oyun içinde ne yapacağımı unutursam ne olur?

C : Kısa bilgilerin tam listesini almak için sohbet kutusuna “/function info_lockabledoor” yazın

 

S: Onları hatırlamak için işçiliğin ekran görüntüsünü alayım mı?

C: Gerek yok! Bir liste almak için sohbet kutusuna “/function craftings_lockabledoor” yazmanız yeterlidir.

 

S: Bu eklenti cihazımda gecikmeye neden olur mu?

C: Bu eklenti asla gecikmeye neden olmaz, başka bir eklenti olabilir, Minecraft’ın kendisi olabilir veya cihazınızda sorunlar olabilir.

 

S: Multiplayer’da kullanabilir miyim?

C: Açıkçası evet, yapabilirsiniz 🙂

S: 1.14 veya 1.13 için kullanabilir miyim?

C: Hayır, 1.16.100 veya üzeri sürüme ihtiyacınız olacak… üzgünüm 🙁

S: 1.17 veya üzeri için kullanabilir miyim?

C: Tabii!

 

  1. Elektrikli çiti kırmanın bir yolu eklendi
  2. İnsanları şoke etmek için şimdi bir Redstone bloğu veya Redstone tozu kullanarak çiti etkinleştirmeniz gerekiyor.
  3. Kapılar artık avlanamaz ve kırılamaz
  4. Artık kapılar oklarla kırılamaz

Video İnceleme

Download/İndir

 

İlgili Makaleler

13 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.