Eklentiler

Kilitlenebilir Sandık Modu MCPE

Minecraft MCPE oyununda değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz ve sadece sizin açabileceğiniz kilitlenebilir bir sandık mı arıyorsunuz, öyleyse bu mod tam size göre. Kilitlenebilir sandık, temel olarak normal sandıklara benzer şekilde çalışan, onları kilitleyebileceğiniz bir engel unsurudur. Gerçekten kazanılan elmaslarınızı veya diğer oyuncuların koruduğu diğer öğeleri veya blokları çalanlardan sıkıldıysanız gerçekten yararlıdır. Diğer pek çok eklenti gibi, oyun içindeki bir mob yerine geçer, bu yüzden gerçek bir sandık değildir.

O nasıl çalışır?

 

Kilitlenebilir sandıklar Demir Golem’in yerini alıyor. Bu, onları doğal olarak en az 10 köylüye veya 21 eve sahip köylerde bulabileceğiniz anlamına gelir. Kilitli Bir Göğüs spawn etmek için yumurta bir Demir Golem spawn edebilirsiniz.

Bir sandık kilitlemek için bir Anahtara ihtiyacınız olacak (Çubuğa asılı havuç). Depolama alanlarının kilidi açıksa, yalnızca siz erişebilirsiniz.

  • iOS / Android: Kilitlenebilir Göğüs üzerine uzun basın ve kilitlemek / kilidini açmak için etkileşim düğmesine dokunun.
  • Windows 10: Kilitlemek / kilidini açmak için Kilitli Göğüs üzerine sağ tıklayın.

 

Eğer kilidi açık bırakırsanız diğer oyuncular sandıktan eşyaları alabilir veya yok edebilir.

Bir Kilitli Sandığı yalnızca bir sopayla vurarak yokedebilirsiniz. Sandık içeriği otomatik olarak yere düşecektir.

Genel Kilitlenebilir Göğüs Özellikleri

 

  • Demir Golem’in yerini alıyor.
  • Anahtarla kilitlenebilir (Çubuğa asılı havuç)

 

İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.