AndroidiOS

Kingdom Adventure Saga erken erişim ile Android için Hindistan bölgesinde çıktı

Kingdom Adventure Saga, Android’de Hindistan’da indirilebilir. Yerleşimlerini pompalamanın yanı sıra, oyuncular kampanyalarda orduyu kendileri yönetecekler.

Kingdom Adventure Saga, şu anda Hindistan’da erken piyasaya sürülen bir mobil strateji oyunudur. Sadece Android sürümünden bahsederken, iOS hakkında herhangi bir bilgi yok. Aslında, bu, devletinizin gelişimi, pompalanan savaşçılar, klanlar ve küresel PvP ile başka bir jeo-stratejidir.

Kingdom Adventure Saga’nın erken sürümünde, oyunculara kentsel gelişimin ve yerel ormanları kesmenin temellerinin gösterildiği bir eğitim var . Bu sırada arka planda epik bir müzik çalar. Geliştiricilerin animasyonları, arayüzleri ve genel bir renk paletini denediğini ve bu nedenle Kingdom Adventure Saga’yı oynamanın bir zevk olduğunu unutmayın.

Kingdom Adventure Saga’daki her kral ve kraliçenin ana görevi, genel güç ve hasat seviyesini artırmaktır. Toplamda bu oyunda 3 para birimi vardır: et, odun ve kristaller.

İlginç bir şekilde, bir oyuncu birlikler ve bir kahramanla askeri seferlere çıktığında, savaşlar sırasında orduyu kendisi kontrol eder ve onu kuşbakışı izler. Zafer için yaklaşık 2-3 dakika ayrılır ve bu süre zarfında düşman birimlerini yenmek gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.