GenelHarita/Map

Kingston Şehri – MCPE Haritası

Kingston Şehri hala kalkınmanın ilk aşamalarında bulunan modern bir şehirdir. Şimdiye kadar yapılan binaların çoğu neredeyse tamamen bitmiş gibi görünüyor. Açıkçası burada ve orada zamanla değişebilecek ayrıntılar var ancak bir bütün olarak oldukça iyi görünüyor. Umarım, bu harita için daha yeni güncellemeler gelir, çünkü daha büyük bir şehir haline gelmeye devam ediyor.

Kingston haritası şu aşamada küçük bir şehir gibi görünse de, indirip kurduğunuzda yapıların nasıl özenle hazırlandığına tanık olacaksınız. Gerekirse sizler de kendi yapılarınızı şehire ekleyerek büyütebilir ve koca bir şehir haline dönüştürebilirsiniz. Minecraft oyununuza yakışacağını düşündüğüm Kingston şehrini MCPE sürümlerinize kurabilirsiniz.

 

Nasıl Kurulu?

 

  • Aşağıdaki linkten haritayı indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yenü Oyun kısmında Kingston Şehrini bulun ve dünyaya katılın

 

Download/İndir: TIKLA (70MB)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.