Last Survive – Chicken Dinner Android İndir

Battle Royale serisinin en yeni mobil üyesi Last Survive – Chicken Dinner oyunu Android platformunda bizleri karşılıyor. Diğer Battle Royale oyunlarının aksine, tüm oyuncular dışarı çıkışı olmayan büyükçe bir bir iş merkezi binasında toplanıp en son kişi olarak hayatta kalmaya çalışacaklar.

Son
Hayatta Kalma Modu: Son Adam
Last Survive – Chicken Dinner bir Battle Royale oyunudur. Bu çok yönlü çok oyunculu PVP aksiyon oyununda birinci kişinin görüşünü kullanabilirsiniz. Diğer oyuncuları yenmek için fikir ve becerilerinizi kullanmanız gereken bir hayatta kalma oyunudur. Aklınızda bulundurun: Nihai amaç, Daimi Son Adam olmaktır!

• Silah ve Kaynakları Keşfetmek ve Kullanmak
Zengin Malzeme Silahları ve Kaynakları, oyunu daha taktiksel ve zorlayıcı hale getirir. Silahlar ve Kaynaklar haritada işaretlenmiş Turuncu Bölüm’de bulunabilir; Doğru silah, açık dünyada fark yaratabilir!

• Farklı Battleground’u Keşfedin ve Exploit Edinin
Last Survive – Chicken Dinner daha gerçekçi ve sağlam bir oyuncu savaş alanı yarattı, Asansörler ve Merdivenler farklı zeminlere erişmek için kullanılabilir. Oyuncu her uçta ayakta kalabilmek için stratejik olarak farklı muharebeleri kullanabilir.

Daima Son Adam Olun! Battle Royale macerasının tadını çıkarın!

LÜTFEN DİKKAT: Last Survive – Chicken Dinner, gerçek parayla da satın alınabilecek Bazı Oyun öğelerini indirip oynatmak için ücretsizdir. Uygulama içi satın alma işlemleri, cihazınızın ayarlarıyla devre dışı bırakılabilir.

İnceleme Videosu

▶ Download/İndir: TIKLA

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

One comment

  1. sanane dedi ki:

    ersin abi link bozuk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.